baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Wernisaż wystawy prac pokonkursowych - Komiksowe szaleństwo


Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu (ul. Ogrodowa 16) zaprasza w poniedziałek 1 grudnia o godzinie 11:00 na wernisaż wystawy prac pokonkursowych pt. "Komiksowe szaleństwo". Prace będzie można oglądać do 2 stycznia 2015.
Wypożyczalnia dla Dorosłych serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy prac pokonkursowych pt. "Komiksowe szaleństwo", który odbędzie się 01.12.2014 r. (poniedziałek) o godzinie 11:00 w sali wielofunkcyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu. Podczas spotkania zostaną ogłoszone wyniki konkursu plastycznego, w którym brała udział młodzież z morąskich gimnazjów. Prace będzie można podziwiać do 02.01.2015 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych (I piętro).Wystawa jest wynikiem warsztatów komiksowych , które odbywały się w bibliotece na przełomie października i listopada. Jest to też jedno z działań realizowanych w ramach programu "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek. Priorytet 2- Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych". Celem programu jest wspieranie w formie partnerstwa bibliotek publicznych i bibliotek szkolnych dostępu do nowości wydawniczych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz kształtowania nawyków korzystania z wiedzy i informacji pozyskanych z szeroko rozumianej literatury.


Działanie zostało zorganizowane w ramach projektu: "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek Priorytet 2 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych", które zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.


[Ystad za wbp.olsztyn.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-