Nowe Teksty

Zbiry z ferajny
Słoński o "The Goon. Tom 2"
Stara, lepsza Liga
Kleszcz o "Liga Sprawiedliwości. Bez Sprawiedliwości"
Nowy, stary Superman
Kleszcz o "Superman. Action Comics #01: Niewidzialna mafia"
Okładka miesiąca: grudzień 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
To nie jest kraj dla pechowych złodziejaszków
Pawełek o "Criminal #01: Tchórz. Lawless"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Zrób sobie potwora - warsztaty plastyczne dla dzieci inspirowane książką Shauna Tana


W niedzielę 16 listopada w godzinach 11:30-13:30 w warszawskim Aktywnym Domu Alternatywnym A.D.A. PUŁAWSKA (Puławska 37) odbędą się warsztaty plastyczne inspirowane książką "Zgubione, znalezione" Shauna Tana "Zrób sobie potwora".
Wydawnictwo Kultura Gniewu i A.D.A. PUŁAWSKA zapraszają na warsztaty plastyczne dla dzieci inspirowane niezwykłą książką "Zgubione, znalezione" australijskiego ilustratora Shauna Tana.

PROGRAM WARSZTATÓW
Warsztaty rozpoczniemy od pokazu nagrodzonego Oscarem krótkometrażowego filmu animowanego "The lost thing" Shauna Tana. Po projekcji odbędą się warsztaty plastyczne „Zrób sobie potwora”, podczas których dzieci zaprojektują potwory-zwierzątka, by następnie je pokolorować, ozdobić cekinami i uposażyć w smycze z tasiemki, aby potwory nie uciekły podczas spaceru.

DLA KOGO?
Warsztaty są skierowane do dzieci w wieku 6 – 10 lat. Udział dzieciaków młodszych niż sześciolatki również jest możliwy, ale prosimy opiekuna o pomoc w tworzeniu potwora.

KIEDY I GDZIE?
Warsztaty odbędą się 16 listopada (niedziela) między godziną 11:30 a 13:30 w centrum społeczno-kulturalnym A.D.A. PUŁAWSKA (ul. Puławska 37, Warszawa).

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Zgłoszenie należy wysłać do 14 listopada (piątek) na adres mailowy: pulawska37@riseup.net podając imię i wiek dziecka. Liczba miejsc ograniczona!

ZA ILE?
Udział w warsztatach jest bezpłatny

CO JESZCZE?
Na miejscu będzie można kupić książkę "Zgubione, znalezione" Shauna Tana w promocyjnej cenie. „Zgubione, znalezione” to książka niezwykła, a to dlatego, że w rzeczywistości kryje ona w sobie trzy książki schowane w jednej okładce – „Czerwone drzewo”, „Zguba” i „Króliki". Pierwsza z nich opowiada o dziewczynce, która odnajdzie iskierkę nadziei w ponurym świecie. Bohaterem drugiej jest chłopiec, który przyprowadzi do domu tajemniczą zgubę. W trzeciej opowieści pokojowo nastawione do świata istoty stawią czoła niespodziewanej inwazji.

KTO ZAPRASZA?
Na warsztaty zaprasza wydawnictwo Kultura Gniewu i ADA Puławska

www.shauntan.net
www.kultura.com.pl

A.D.A. PUŁAWSKA
ul. Puławska 37 | Warszawa.
www.facebook.com/adapulawska
[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-