reklama baner reklama

Nowe Teksty

Sprawa dawnej kochanki
Tymczyński o "Blacksad #01: Pośród cieni"
Trupy pod łóżkiem Jessiki Jones
Gierszewski o Jessica Jones: Alias #04
Czy każdy kapitalista to świnia?
Myszka Miki. Kawa "Zombo"
Koniec podróży
Słoński o "Baśnie #22: Pożegnanie"
Drobiołap z Warszawy
Hilbrecht o "Miaźmie"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Piątkowe Spotkanie z Komiksem 77: Komiksowy Teleekspres


Dzisiaj o godzinie 18:30 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1) odbędzie się kolejne Piątkowe Spotkanie z Komiksem, którego tematem będzie Komiksowy Teleekspres.
Wakacje, wakacje i po wakacjach! Wszystkich zmartwionych powrotem do szkoły niech pocieszy fakt, że wracają copiątkowe spotkania Małopolskiego Studia Komiksu!Na najbliższym ze spotkań prześledzimy co działo się w komiksowie przez okres wakacyjny, który wbrew pozorom, trudno nazwać ogórkowym! Działo się sporo, a w najbliższym czasie atrakcji będzie jeszcze więcej! Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, więc przyjrzymy się między innymi zapowiedzianym komiksom i postaramy doradzić Wam w co najlepiej zainwestować w zalewie premier. Ponadto sporo innych, komiksowych niusów i ciekawostek, których nie możecie przegapić! Już w najbliższy piątek!

Prowadzenie: Michał Jankowski

Spotkanie odbędzie się na drugim piętrze Arteteki - agendy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, mieszczącej się w budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki.

Arteteka jest domeną sztuk wizualnych, gdzie znajduje się liczący ponad 2.000 pozycji zbiór komiksów, a w przyszłości prezentowane będą również: ilustracje książkowe i prasowe, plakaty, street art, fotografie, filmy animowane oraz gry video.
UWAGA: Wejście do Arteteki od ul. Szujskiego!


[Ystad za Event FB]

Tagi

Piątkowe spotkania z komiksem


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-