Nowe Teksty

Zbiry z ferajny
Słoński o "The Goon. Tom 2"
Stara, lepsza Liga
Kleszcz o "Liga Sprawiedliwości. Bez Sprawiedliwości"
Nowy, stary Superman
Kleszcz o "Superman. Action Comics #01: Niewidzialna mafia"
Okładka miesiąca: grudzień 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
To nie jest kraj dla pechowych złodziejaszków
Pawełek o "Criminal #01: Tchórz. Lawless"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Piątkowe Spotkanie z Komiksem 77: Komiksowy Teleekspres


Dzisiaj o godzinie 18:30 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1) odbędzie się kolejne Piątkowe Spotkanie z Komiksem, którego tematem będzie Komiksowy Teleekspres.
Wakacje, wakacje i po wakacjach! Wszystkich zmartwionych powrotem do szkoły niech pocieszy fakt, że wracają copiątkowe spotkania Małopolskiego Studia Komiksu!Na najbliższym ze spotkań prześledzimy co działo się w komiksowie przez okres wakacyjny, który wbrew pozorom, trudno nazwać ogórkowym! Działo się sporo, a w najbliższym czasie atrakcji będzie jeszcze więcej! Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, więc przyjrzymy się między innymi zapowiedzianym komiksom i postaramy doradzić Wam w co najlepiej zainwestować w zalewie premier. Ponadto sporo innych, komiksowych niusów i ciekawostek, których nie możecie przegapić! Już w najbliższy piątek!

Prowadzenie: Michał Jankowski

Spotkanie odbędzie się na drugim piętrze Arteteki - agendy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, mieszczącej się w budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki.

Arteteka jest domeną sztuk wizualnych, gdzie znajduje się liczący ponad 2.000 pozycji zbiór komiksów, a w przyszłości prezentowane będą również: ilustracje książkowe i prasowe, plakaty, street art, fotografie, filmy animowane oraz gry video.
UWAGA: Wejście do Arteteki od ul. Szujskiego!


[Ystad za Event FB]

Tagi

Piątkowe spotkania z komiksem


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-