reklama baner reklama

Nowe Teksty

Trup w szafie
Sus o "X-Men. Mordercza geneza"
Długa droga
Sus o "Coś wiecej, czegoś mniej" Szyłaka
Staruszek Parker
Panic o „Spider-Man: Władza”
Cudowne chwile miłości
Kamiński o "Nie musisz się mnie bać" Sfara
Bez dymu, bez ognia
Kleszcz o 4. tomie "Thunderbolts"

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Międzynarodowy Dzień Publicznego Czytania Komiksu w Czytelni Tymczasem...


28 sierpnia we wrocławskiej Galerii Komiksu i Ilustracji / Czytelni Komiksu "Tymczasem" (pl. Świętojański 1) odbędą się obchody Międzynarodowego Dnia Publicznego Czytania Komiksów. Organizator przygotował na tę okazję mnóstwo atrakcji.
Czytelnia komiksu „Tymczasem…” mieszcząca się w Centrum Kultury Zamek zaprasza na Międzynarodowy Dzień Publicznego Czytania Komiksu

Zapraszamy wszystkich w ten dzień na wspólne czytanie komiksów do naszej nowej czytelni.


zdjęcie pochodzi z oficjalnego profilu Galerii na FB


ZBIÓRKA KOMIKSÓW
Szczególnie w ten dzień zachęcamy Was do przeszukania swoich zbiorów. Być może znajdziecie komiksy, którymi moglibyście wesprzeć na razie skromne zbiory naszej czytelni. Wynagrodzimy Wam to pysznymi ciastkami i herbatą oraz drobnym upominkiem.

KONKURS
Do 28 sierpnia czekamy na Wasze fotografie. Pokażcie nam jak i gdzie Wy czytacie komiksy. Możecie przesyłać fotografie na galeria@zamek.woclaw.pl albo po prostu wrzucać na ścianę Galerii na fb www.facebook.com/galeriatymczasem
Dla autorów najciekawszych trzech zdjęć przewidzieliśmy nagrody rzeczowe w tym gry komputerowe, literatura fantastyczna oraz koszulki z ostatniej edycji Dni Fantastyki.

PRELEKCJE?
Jeśli jesteście fanami komiksu i macie ochotę wygłosić w ten dzień prelekcje dot. komiksu piszcie na galeria@zamek.wrocław.pl i stwórzcie sami atrakcje tego dnia.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-