Nowe Teksty

Zbiry z ferajny
Słoński o "The Goon. Tom 2"
Stara, lepsza Liga
Kleszcz o "Liga Sprawiedliwości. Bez Sprawiedliwości"
Nowy, stary Superman
Kleszcz o "Superman. Action Comics #01: Niewidzialna mafia"
Okładka miesiąca: grudzień 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
To nie jest kraj dla pechowych złodziejaszków
Pawełek o "Criminal #01: Tchórz. Lawless"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty Komiks w Mieście - Miasto w Komiksie


W ramach drugiej edycji programu "Komiks w Mieście - Miasto w Komiksie" w gdańskim "Mrowisku" - "Centrum Reduta" (ul. Reduta Wyskok 9) w trzy soboty sierpnia (2, 9, 23) odbędą się bezpłatne warsztaty komiksowe.
Komiks w Mieście - Miasto w Komiksie: obrazkowy przewodnik po Dolnym Mieście. EDYCJA II

Warsztaty z komiksu

Fundacja Kultopia przedstawia już po raz drugi projekt „Komiks w Mieście - Miasto w Komiksie: obrazkowy przewodnik po Dolnym Mieście”. Cała zabawa rozpocznie się od warsztatów, które zostaną przeprowadzone przez młodych i uznanych twórców komiksu z Gdańska we współpracy z Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej "Mrowisko" - "Centrum Reduta".

W trakcie warsztatów powstaną kolejne przystanki opowieści o Dolnym Mieście w formie murali, czyli malunków ściennych. Dopełnieniem ich będą narysowane wcześniej komiksy, które w formie wydruków pojawią się także w przestrzeni miejskiej. Po zakończeniu warsztatów efekty wspólnej pracy artystów oraz uczestników warsztatów, będzie można oglądać przez miesiąc na terenie Dolnego Miasta. A niektóre z nich pozostaną tam jeszcze dłużej!
Organizatorzy zapraszają do zgłaszanie się na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w "Mrowisku" - "Centrum Reduta" w kolejne soboty wakacji:

02.08.2014
09.08.2014
23.08.2014

Warsztaty dostępne są dla wszystkich zainteresowanych, bez ograniczeń wiekowych.
W celu zgłoszenia się na warsztaty prosimy o kontakt z kadrą z Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej "Mrowisko" - "Centrum Reduta" –
telefon 509-171-002 w godz. 12-18
lub organizatorami pod adresem: komikswmiescie@gmail.com

Koncepcja i prowadzenie warsztatów: Dominik Rudasz i Weronika Lipniewska.
Współautorami koncepcji warsztatów i instalacji są: Jakub Babczyński i Piotr Szulc.
Koordynacja: Marek Kraska

"Komiks w Mieście - Miasto w Komiksie: obrazkowy przewodnik po Dolnym Mieście" to multimedialny projekt artystyczno-edukacyjny, na który składają się warsztaty z młodzieżą i prezentacja komiksowych opowieści o Dolnym Mieście. W edycji 2014 koncentrujemy się na muralach oraz innych działaniach street-artowych, które powstają podczas wspólnych warsztatów dzieci i młodzieży wraz z artystami. Na warsztaty zapraszamy w kolejne wakacyjne soboty 02.08.2014, 09.08.2014, 23.08.2014.


[Ystad za komikswmiescie.blogspot.com]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-