baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Dzień Batmana w Poznaniu


Przypominamy, że już za dwa dni - w piątek 25 lipca - w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu odbędzie się "Dzień Batmana", czyli zlot miłośników postaci Mrocznego Rycerza. Zapraszamy do zapoznania się z ostatecznym plakatem oraz spotem filmowym imprezy. Aleja Komiksu jest partnerem tego wydarzenia.


Dzień Batmana w Poznaniu – już w ten piątek!

23 lipca cały świat rozpoczął obchody 75-lecia postaci Mrocznego Rycerza. Na fanów bohatera Gotham City czeka ogrom różnych atrakcji.

Poznań będzie obchodzić owe wyjątkowe urodziny już w ten piątek, 25 lipca. Przypominamy – impreza odbywa się w poznańskiej Bibliotece Uniwersyteckiej przy ulicy Ratajczaka 38/40. Od godziny 12:00 na wszystkich przybyłych czekać będą niesamowite atrakcje – prelekcje, warsztaty, wystawa, czytelnia komiksów i wiele innych.Głównym punktem poznańskiego Dnia Batmana będzie premiera picture book'a „Cudowny chłopak Billy. Nieznany współtwórca Batmana”. Autor tej pozycji, Marc Tyler Nobleman, przedstawia światu prawdę dotyczącą kreacji Mrocznego Rycerza. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Centrala i przeznaczona jest dla czytelnika w każdym wieku.W trakcie imprezy odbędzie się także test wiedzy o Batmanie. Na zwycięzców będą czekać nagrody od Egmont Polska, Mucha Comics, Centrali, Galapagos oraz Multiversum. Konkurs będzie podzielony na dwie grupy wiekowe.

Przyjdź i przekonaj się, jak Mroczny Rycerz zmienia życie ludzi w Gotham i na całym świecie.

Organizatorzy: Biblioteka Uniwersytecka, serwis BatCave
Współpraca i patroni: Egmont Polska, Mucha Comics, Centrala, Galapagos, Multiversum, Klub Fantastyki Druga Era, Aleja Komiksu, Radio Afera, DC Multiverse

Więcej na: batcave.com.pl
Wydarzenie na Facebooku.


[Ystad za informacją prasową]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-