NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe w Miastku


23 i 24 lipca w godzinach 13:00-16:00 w ramach II Pleneru Form Artystycznych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Miastku (ul. Kazimierza Wielkiego 3) odbędą się warsztaty tworzenia komiksu, które poprowadzi Szymon Teluk. Zapisy do 17 lipca w sekretariacie MGOK Miastko przy ulicy Kazimierza Wielkiego 3. Liczba uczestników ograniczona.
Od 21 do 25 lipca w świetlicy MGOK Miastko odbędzie się po raz drugi Plener Form Plastycznych podczas, którego dzieci i młodzież będą mogły podnieść swoje umiejętności plastyczne i poprawić swoją wrażliwość artystyczną, poznając różne formy plastyczne. Kustoszem pleneru jest pani Marzanna Kowalczyk, która wspólnie z młodymi wykładowczyniami przybliżą uczestnikom nowe formy artystycznego przekazu.
21 lipca od 13.00 do 16.00 pani Karolina Majewska poprowadzi zajęcia z Art Journal. Art journal to kreatywny zapis naszych emocji, przemyśleń czy wspomnień – nie ogranicza nas format, materiał ani żadna technika. Możemy go wykonać w taki sposób, w jaki tylko mamy ochotę, możemy użyć papierowych wycinanek, tkanin, farb, szablonów, naklejek… Może mówić o naszym najmilszym wspomnieniu minionego lata, o stanie ducha, o marzeniach i planach. Tak naprawdę trudno jest to wytłumaczyć słowami, najlepiej po prostu zobaczyć – i wszystko zrozumiecie bez problemu.
22 lipca także od 13.00 do 16.00 pani Magdalena Wójtowicz poprowadzi zajęcia, które pozwolą uczestnikom zapoznać się z metodami i technikami zagospodarowania przestrzeni.
2teluk
23 i 24 lipca od 13.00 do 16.00 pan Szymon Teluk przybliży sztukę tworzenia komiksu. Przez dwa dni przeżyjemy niesamowite chwile związane z wymyśleniem, opracowaniem i zbudowaniem graficznej formy komiksu i jego bohaterów. Stworzymy okładkę do naszej rysunkowej opowieści.
25 lipca zajęcia warsztatowe zostaną podsumowane wystawą poplenerową.
Chętnych serdecznie zapraszamy. Zapisy do 17 lipca w sekretariacie MGOK Miastko przy ulicy Kazimierza Wielkiego 3. Liczba uczestników ograniczona.


[Ystad za mgok.miastko.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-