reklama baner reklama

Nowe Teksty

Ostra jazda w baśniowej tonacji
Panic o 1. tomie "Head Loppera"
Dynamit i Nitrogliceryna
Kleszcz o "Batman/Sędzia Dredd: Wszystkie Spotkania"
Dziesięć oznak paranoi
Sus o "10 bolesnych operacjach"
Gdzie jest Peter?
Kleszcz o 2. tomie "Amazing Spider-Man"
Czejeni kontratakują
Tymczyński o 6. tomie "Comanche"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

banerOPIS

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty z tworzenia komiksów w Sochaczewie


W czwartek 17 lipca o godzinie 11:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sochaczewie w Wypożyczalnia dla dzieci MBP (ul. 1 Maja 21) odbędą się warsztaty "Mam pomysł na komiks". Zajęcia poprowadzi Łukasz Kuciński.
Mam pomysł na komiks – Biblioteka w Sochaczewie
W czwartek, 17 lipca 2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sochaczewie o godz. 11.00 w dziale dziecięcym zadomowią się komiksy. I to w sporej dawce! Wszystko dlatego, że odbędą się tam warsztaty: „Mam pomysł na komiks”. Poprowadzi je Łukasz Kuciński, rysownik.

Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie z siedzibą w Miejskich Kramicach zaprasza na warsztaty tworzenia komiksów. Spotkanie adresowane jest do najmłodszych czytelników. Będzie miało formę zgadywanki połączonej z praktyczną nauką rysowania.

Zajęcia składać się będą z dwóch części. W pierwszej przedstawiona zostanie teoria komiksu – jego pochodzenie, historia oraz części składowe z językiem jakim operuje to medium. Drugi moduł skupi się na praktycznym wykonaniu obrazkowej historyjki. Każdy z uczestników będzie mógł stać się bohaterem własnej opowieści, która osadzona będzie w Sochaczewie. Zajęcia poprowadzi Łukasz Kuciński, rysownik komiksów, znany również jako Bofzin.
[Ystad za bofzin.blogspot.com]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-