reklama baner reklama

Nowe Teksty

Długa droga
Sus o "Coś wiecej, czegoś mniej" Szyłaka
Staruszek Parker
Panic o „Spider-Man: Władza”
Cudowne chwile miłości
Kamiński o "Nie musisz się mnie bać" Sfara
Bez dymu, bez ognia
Kleszcz o 4. tomie "Thunderbolts"
Zwyczajne życie superherosa
o 1. tomie Hawkeye'a

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty z tworzenia komiksów w Sochaczewie


W czwartek 17 lipca o godzinie 11:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sochaczewie w Wypożyczalnia dla dzieci MBP (ul. 1 Maja 21) odbędą się warsztaty "Mam pomysł na komiks". Zajęcia poprowadzi Łukasz Kuciński.
Mam pomysł na komiks – Biblioteka w Sochaczewie
W czwartek, 17 lipca 2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sochaczewie o godz. 11.00 w dziale dziecięcym zadomowią się komiksy. I to w sporej dawce! Wszystko dlatego, że odbędą się tam warsztaty: „Mam pomysł na komiks”. Poprowadzi je Łukasz Kuciński, rysownik.

Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie z siedzibą w Miejskich Kramicach zaprasza na warsztaty tworzenia komiksów. Spotkanie adresowane jest do najmłodszych czytelników. Będzie miało formę zgadywanki połączonej z praktyczną nauką rysowania.

Zajęcia składać się będą z dwóch części. W pierwszej przedstawiona zostanie teoria komiksu – jego pochodzenie, historia oraz części składowe z językiem jakim operuje to medium. Drugi moduł skupi się na praktycznym wykonaniu obrazkowej historyjki. Każdy z uczestników będzie mógł stać się bohaterem własnej opowieści, która osadzona będzie w Sochaczewie. Zajęcia poprowadzi Łukasz Kuciński, rysownik komiksów, znany również jako Bofzin.
[Ystad za bofzin.blogspot.com]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-