reklama baner reklama

Nowe Teksty

Wiedźma z sąsiedztwa
Słoński o 2. tomie "Hrabstwa Harrow"
Kosmos to za mało
Chmielewski o filmie "Valerian i Miasto Tysiąca Planet"
Nowa z czystą duszą
Chmielewski o 1. tomie "Inspektor Akane Tsunemori"
Albo czytasz komiks, albo oglądasz serial telewizyjny
Gierszewski o 2. tomie "Outcast. Opętanie"
Ostateczny krach idei
Kleszcz o 4. tomie "Uncanny Avengers"

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty z tworzenia komiksów w Sochaczewie


W czwartek 17 lipca o godzinie 11:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sochaczewie w Wypożyczalnia dla dzieci MBP (ul. 1 Maja 21) odbędą się warsztaty "Mam pomysł na komiks". Zajęcia poprowadzi Łukasz Kuciński.
Mam pomysł na komiks – Biblioteka w Sochaczewie
W czwartek, 17 lipca 2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sochaczewie o godz. 11.00 w dziale dziecięcym zadomowią się komiksy. I to w sporej dawce! Wszystko dlatego, że odbędą się tam warsztaty: „Mam pomysł na komiks”. Poprowadzi je Łukasz Kuciński, rysownik.

Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie z siedzibą w Miejskich Kramicach zaprasza na warsztaty tworzenia komiksów. Spotkanie adresowane jest do najmłodszych czytelników. Będzie miało formę zgadywanki połączonej z praktyczną nauką rysowania.

Zajęcia składać się będą z dwóch części. W pierwszej przedstawiona zostanie teoria komiksu – jego pochodzenie, historia oraz części składowe z językiem jakim operuje to medium. Drugi moduł skupi się na praktycznym wykonaniu obrazkowej historyjki. Każdy z uczestników będzie mógł stać się bohaterem własnej opowieści, która osadzona będzie w Sochaczewie. Zajęcia poprowadzi Łukasz Kuciński, rysownik komiksów, znany również jako Bofzin.
[Ystad za bofzin.blogspot.com]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-