reklama baner reklama

Nowe Teksty

Trup w szafie
Sus o "X-Men. Mordercza geneza"
Długa droga
Sus o "Coś wiecej, czegoś mniej" Szyłaka
Staruszek Parker
Panic o „Spider-Man: Władza”
Cudowne chwile miłości
Kamiński o "Nie musisz się mnie bać" Sfara
Bez dymu, bez ognia
Kleszcz o 4. tomie "Thunderbolts"

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Wakacyjna lekcja komiksowa w Sochaczewie


Dzisiaj - 7 lipca - w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sochaczewie (Aleja 600-lecia 90) odbędzie się spotkanie "Wakacyjna Lekcja Komiksowa" dla najmłodszych. Spotkanie poprowadzi Łukasz Kuciński.
W poniedziałek, 7 lipca 2014 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sochaczewie na dobre zadomowią się kolorowe, obrazkowe historyjki. Wszystko dlatego, że odbędzie się tam: „Wakacyjna Lekcja Komiksowa” dla najmłodszych.
W sochaczewskim MOPS odbędą się warsztaty tworzenia komiksów. Spotkanie adresowane jest do najmłodszych – a przeprowadzone będzie w formie interaktywnej lekcji. W pierwszej jej części przedstawiona zostanie teoria komiksu – jego pochodzenie, historia oraz części składowe z językiem jakiego używa to medium. Druga część zajęć skupi się na praktycznym wykonaniu komiksu. Każdy z uczestników będzie mógł stać się bohaterem własnej historyki, która osadzona będzie w Sochaczewie. Zajęcia poprowadzi Łukasz Kuciński, znany również jako Bofzin, lokalny rysownik komiksów w ramach projektu: Wakacje z Wolontariuszami 2014 w MOPS.


[Ystad za echopowiatu.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-