Nowe Teksty

Zbiry z ferajny
Słoński o "The Goon. Tom 2"
Stara, lepsza Liga
Kleszcz o "Liga Sprawiedliwości. Bez Sprawiedliwości"
Nowy, stary Superman
Kleszcz o "Superman. Action Comics #01: Niewidzialna mafia"
Okładka miesiąca: grudzień 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
To nie jest kraj dla pechowych złodziejaszków
Pawełek o "Criminal #01: Tchórz. Lawless"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe - Katowice na komiksowej planszy


28 czerwca od godziny 16:00 w katowickim Inkubatorze Społecznej Aktywności (ul. Młyńska 5) odbywać się będą nieodpłatne warsztaty komiksowe "Katowice na komiksowej planszy" prowadzone przez Annę Krztoń.
Lubisz komiksy, rysunki satyryczne, ilustracje? Może pasjonujesz się rysowaniem, a może właśnie na odwrót – masz dużo do powiedzenia, ale nie za bardzo umiesz przekazać to za pomocą obrazków? Chciałabyś stworzyć własną, króciutką historyjkę i przyłożyć rękę do powstania zina o Katowicach? Jeśli tak, to te warsztaty są dla Ciebie.

Na warsztatach rysunkowo-komiksowych w Inkubatorze Społecznej Aktywności poznasz podstawy do stworzenia własnego komiksu, komiksowego paska, planszy czy rysunku. Celem warsztatów będzie też stworzenie, przez każdą z uczestniczek, paska/planszy/rysunku odnoszących się do Katowic. Po zakończonych warsztatach całość powstałych prac zostanie opublikowana w formie internetowego zina.Zapewniamy papier i narzędzia do rysowania. Jeśli masz swoje ulubione pisaki/mazaki/kredki -- koniecznie zabierz je ze sobą!

Warsztaty poprowadzi Ania Krztoń, związana z komiksem absolwentka ASP Katowice (Jej profil na FB to: https://www.facebook.com/krztonia?fref=ts) Ilość miejsc na warsztatach - około 10.

Zapraszamy do zapisów!

Zapisy przyjmujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego tutaj.

Nie zapomnijcie tylko podać imienia, nazwiska i nazwy warsztatu w treści zgłoszenia!


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-