baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

24-godzinne rysowanie komiksów w Lublinie


W sobotę 14 czerwca od godziny 9:00 w budynku Domu Kultury Narnia (Lublin, ul. Lwowska 12) rozpocznie się dwudziestoczterogodzinny maraton rysowania komiksów.
14 czerwca o godzinie 9:00 zaczynamy dwudziestoczterogodzinny maraton rysowania komiksów! Przeszczepiamy na lubelski grunt ideę 24hourcomicsday.com (pół roku przed całym światem!)

A) Zadanie jest PROSTE: podczas 24 godzin należy narysować 24 plansze komiksu na zadany temat.
B) Zadanie jest TRUDNE: podczas 24 godzin należy narysować 24 plansze komiksu na zadany temat.Do udziału w wyzwaniu zapraszamy zarówno profesjonalistów jak też amatorów. Jest to wyjątkowa okazja aby od kuchni poznać tajniki rysowania komiksów w praktyce. Praca ramię w ramię z profesjonalnymi twórcami komiksów jest świetnym warsztatem.

Jeśli wątpisz w swoje siły, dotrzymaj nam towarzystwa i przyjdź rysować swoje komiksy choćby przez godzinę. Może zostaniesz dłużej? W chwili zwątpienia planujemy poczęstunek regeneracyjny.

Zapewniamy miejsce pracy i materiały plastyczne.
Zachęcamy do przyniesienia własnych, ulubionych narzędzi do brudzenia.
Technika dowolna (rysunek, malarstwo, kolaż, techniki cyfrowe).

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.
Zachęcamy Was do spróbowania swoich sił!

Do Waszej dyspozycji oddajemy naszą sporą bibliotekę komiksów. Wszystkie posiadane przez nas tytuły będzie można wypożyczać i czytać na miejscu.

Ponadto podczas imprezy odbędzie się wystawa prac zaproszonych artystów i kiermasz zinów (publikacji wydawanych własnym sumptem przez autorów).

Czas:
14 czerwca (sobota), godz.9:00
do
15 czerwca (niedziela), godz. 9:00
Miejsce: ul. Lwowska 12
Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!
Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza"
cytadelasyriusza.org

[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-