reklama baner reklama

Nowe Teksty

Długa droga
Sus o "Coś wiecej, czegoś mniej" Szyłaka
Staruszek Parker
Panic o „Spider-Man: Władza”
Cudowne chwile miłości
Kamiński o "Nie musisz się mnie bać" Sfara
Bez dymu, bez ognia
Kleszcz o 4. tomie "Thunderbolts"
Zwyczajne życie superherosa
o 1. tomie Hawkeye'a

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Spotkanie z rysownikiem ostatniego Benka Dampca w Gliwicach


7 czerwca w godzinach 10:00-23:00 w gliwickiej Księgarni Antykwariacie Aleksandra Tracz (ul. Plebańska 6) będzie można obejrzeć wystawę oryginalnych plansz z komiksu "Benek Dampc i skarb piratów". A o 17:00 tego samego dnia odbędzie się spotkanie z rysownikiem komiksu - Grzegorzem Pawlakiem.
7 odsłona ArtNocy w Gliwicach już wkrótce. Tym razem w jej programie nie może zabraknąć komiksu. A jak komiks w Gliwicach to gdzie? Oczywiście w Antykwariacie-Księgarni-Winiarni Elvis (znanej tez jak Antykwariat-Księgarnia A. Tracz - tak, wiemy nieco zamieszania z tymi nazwami). Serdecznie zapraszamy na wystawę oryginalnych plansz z komiksu "Benek Dampc i skarb piratów" ze scenariuszem Jerzego Szyłaka i rysunkami Grzegorza Pawlaka. Wystawę będzie można oglądać 7 czerwca od 10 rano aż do 23.00 a o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Pawlakiem. W księgarni będzie też można nabyć album "Benek Dampc i skarb piratów" w promocyjnej cenie 15 zł i uzyskać rysunkowy autograf od Grzegorza. Zapraszamy!
Benedykt Dampc i skarb piratów

Benedykt Dampc i skarb piratówScenariusz: Jerzy Szyłak
Rysunki: Grzegorz Pawlak
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2014
Seria: Benedykt Dampc
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 170 x 240 mm
Stron: 52
Cena: 19,90 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-63963-50-7
Komiks nr 137


Podczas upalnego lata Benedykt Dampc poznaje piękną kobietę i wraz z nią wyrusza na poszukiwanie skarbu. Niestety, nie jest jedynym jego poszukiwaczem. W dodatku, skarb nie jest tym, czego Benek i jego przyjaciółka się spodziewali. Akcja dwóch trzecich komiksu rozgrywa się pod ziemią. Fabuła jest dość schematyczna, bo ludzie, którzy wybierają się na poszukiwanie skarbów zazwyczaj naśladują ludzi, którzy to robili przed nimi. Oczywiście są też zdarzenia, które opierają się na przełamaniu schematów lub (nawet) na ich zignorowaniu, ale nie możemy zdradzić, jakie. Pojawiają się w komiksie sceny przemocy, ale za to seksu jest jak na lekarstwo.

[opis wydawcy]

Przykładowe plansze:
Benedykt Dampc i skarb piratów Benedykt Dampc i skarb piratów Benedykt Dampc i skarb piratów Benedykt Dampc i skarb piratów Benedykt Dampc i skarb piratów

[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-