Nowe Teksty

Gert się (nie)zmienia
Wronka o "Nienawidzę Baśniowa #03: Grzeczna dziewczynka"
Batman i chaos
Kleszcz o "Batman Metal #03: Mroczny wczechświat"
Pozdrowienia z Rosji
Kleszcz o "Kapitan Ameryka. Zimowy żołnierz"
Pająk znowu kąsa
Zimiński o "Transmetropolitan. Tom 4"
Ponadczasowa siła magii
Pawełek o filmie "Shazam!"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

  • MFKiG 30
  • Miejsce: Łódź, Expo Łódź, aleja Politechniki 4
    Od: 2019-09-27
    Do: 2019-09-30

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Rozmaitości

Projekt murala autorstwa Karola Kalinowskiego w finale


Projekt murala Karola Kalinowskiego na temat "Suwałki XXI wieku" trafił do ścisłego finału, jeżeli wygra ozdobi ścianę domu przy ul. Noniewicza 81. Swoje głosy RAZ DZIENNIE można oddawać w tym miejscu.
Od twojego głosu zależeć będzie, który projekt murala ozdobi ścianę domu przy ul. Noniewicza 81 w sąsiedztwie III Liceum Ogólnokształcącego oraz Placu Marii Konopnickiej. Głosować można na 3 projekty, które wytypowała komisja powołana przez Prezydenta Miasta Suwałk. Zwycięski projekt poznamy 6 czerwca.

Na konkurs wpłynęło ogółem 15 prac. Komisja, zgodnie z regulaminem „Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu Artystycznego Suwałki XXI Wieku” miała wytypować 3 prace, które od dziś będą przedmiotem głosowania w specjalnej sondzie internetowej.

Decyzja o tym jaki projekt pojawi się na ścianie budynku przy ul Noniewicza leży w rękach internautów. Głosować można w poniższej ankiecie. Wyniki będą znane 6 czerwca 2014 r. o godzinie 12.00.

Na gotowy mural będziemy musieli poczekać do 9 sierpnia, kiedy to podczas Dni Suwałk – Jarmarku Kamedulskiego nastąpi oficjalne odsłonięcie pracy.
Swoje głosy można oddawać w tym miejscu.


[Ystad za um.suwalki.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-