baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Cosplay na Warszawskich Targach Książki


Na Warszawskich Targach Książki, którym towarzyszy Festiwal Komiksowa Warszawa, odbędzie się Cosplay. Najlepsze przebrania za komiksowe postacie zostaną nagrodzone wyjazdem do parku Asteriksa. Zapisy do 20 maja, sama impreza 24 maja od godziny 11 na płycie Stadionu Narodowego.
Przyłącz się do nowej zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na WTK-
przebierz się za postać z komiksu i wygraj nagrody!

Przyjdź na Warszawskie Targi Książki w przebraniu znanych Galów - Asterixa i Obelixa. Powalcz o nagrodę główną. Osoba, która, najlepiej odzwierciedli postaci z komiksu René Gościnnego wyjedzie do położonego pod Paryżem Parku Asterixa. Przelot tam i z powrotem oraz bilety do Parku zafundował AIR FRANCE.
Zachęcamy również do przebierania się za Kaczora Donalda i innych znanych bohaterów komiksów. Zdopingujcie znajomych. Asterixie przyjdź z Obelixem, Kaczorze Donaldzie przyjdź z Siostrzeńcami, postacie z cyklu Gwiezdne Wojny przyjdźcie razem. Czekają na Was atrakcyjne nagrody (komiksy – także z rysunkowym autografem autora, albumy i książki, akcesoria komputerowe). Zwycięzcy zostaną wybrani spośród osób, które zarejestrują się na stronie targów (na zgłoszenia czkamy do 20 maja) a następnie przyjdą w przebraniu na Warszawskie Targi Książki.

Czekamy na Was w sobotę 24 maja od 11.00 na płycie Stadionu Narodowego.
Fundatorami nagród są AIR FRANCE, EGMONT Polska, timof comics, kultura gniewu, Wydawnictwo Komiksowe, 4 Publicity i Warszawskie Targi Książki. Partnerami wydarzenia są Instytut Francuski i Egmont Polska.

Warto też zawalczyć o nagrodę publiczności, która wybierze najciekawszy strój spośród wszystkich przebranych uczestników targów na profilu facebookowym Warszawskich Targów Książki.

Warszawskie Targi Książki - 22-25 maja 2014, Stadion Narodowy w Warszawie.


WTK[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-