Nowe Teksty

Zbiry z ferajny
Słoński o "The Goon. Tom 2"
Stara, lepsza Liga
Kleszcz o "Liga Sprawiedliwości. Bez Sprawiedliwości"
Nowy, stary Superman
Kleszcz o "Superman. Action Comics #01: Niewidzialna mafia"
Okładka miesiąca: grudzień 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
To nie jest kraj dla pechowych złodziejaszków
Pawełek o "Criminal #01: Tchórz. Lawless"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe dla dzieci w Lublinie


Lubelska Galerii Labirynt (ul. ks. J. Popiełuszki 5) zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat na warsztaty komiksowe "Kreska do kreski". Warsztaty odbywają się w każdy piątek w godz. 17.30 -19.00. Początek w piątek 9 maja. Odpłatność - 30 złotych za miesiąc. Zajęcia prowadzi Maciej Pałka.
Komiks jest dla mnie najprostszym sposobem na opowiedzenie historii. Już nawet znając podstawy tej sztuki i posługując się choćby szkicem, można wyczarować wspaniałe światy ograniczone tylko wyobraźnią.” – Maciej Pałka

„Kreska do kreski” to nowa propozycja Galerii Labirynt przygotowana z myślą o najmłodszych. Uczestnicy warsztatów nauczą się opowiadać ciekawe historie za pomocą symbolicznej kreski. Komiksy będą powstawały pod okiem naczelnego animatora lubelskiej kultury komiksowej – Macieja Pałki. Warsztaty będą się odbywały w każdy piątek w godz. 17.30 -19.00. Na pierwsze zajęcia z nowego cyklu zapraszamy 09.05.2014.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Opłata za udział w warsztatach – 30 zł za jeden miesiąc. Grupa jest otwarta – w każdej chwili mogą do niej dołączyć nowe osoby. Na warsztaty obowiązują zapisy: edu [at] labirynt.com / tel. 466 59 20 wew. 27. Zgłoszenie dotyczy udziału w zajęciach w danym miesiącu.

Maciej Pałka – (ur. 1980) artysta wizualny, ilustrator, twórca gier i powieści graficznych. Wyznawca etosu DIY. Weteran xerowanych zinów epoki kleju i nożyczek. Mieszka i pracuje w Lublinie.

edu@labirynt.com
tel. 81 466 59 20 wew.27

Galeria Labirynt
ul. ks. J. Popiełuszki 5
20-052 Lublin
galeria [at] labirynt.com
labirynt.com
facebook.com/GaleriaLabiryntLublin


[Ystad za www.tudzieci.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-