reklama baner reklama

Nowe Teksty

Ostra jazda w baśniowej tonacji
Panic o 1. tomie "Head Loppera"
Dynamit i Nitrogliceryna
Kleszcz o "Batman/Sędzia Dredd: Wszystkie Spotkania"
Dziesięć oznak paranoi
Sus o "10 bolesnych operacjach"
Gdzie jest Peter?
Kleszcz o 2. tomie "Amazing Spider-Man"
Czejeni kontratakują
Tymczyński o 6. tomie "Comanche"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe w Sochaczewie


20 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie – Filia Boryszew (ul. 15 Sierpnia 83) odbędą się Warsztaty rysowania komiksów, które poprowadzi rysownik Łukasz Kuciński.
W czwartek, 20 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie – Filia Boryszew będą miały miejsce niecodzienne lekcje rysowania dla najmłodszych. Na ten dzień w ramach ferii zimowych placówka przygotowała: „Warsztaty rysowania komiksów”. Poprowadzi je Łukasz Kuciński, rysownik.Jolanta Kawczyńska, kierownik MOK w Boryszewie zaprasza dzieci na naukę tworzenia komiksów. To właśnie do młodego pokolenia w głównej mierze kierowany jest ten gatunek. Wprowadza on bowiem przy pomocy rysunków i niedużej ilości tekstu w dymkach w świat lektur. Stanowi wstęp do czytelnictwa.

Warsztaty będą przebiegały dwuetapowo. W pierwszej części omówiona zostanie historia komiksu, oraz zaprezentowany będzie język, jakim posługuje się to medium. Druga część lekcji skupi się na praktycznym wykonaniu komiksu z Sochaczewem w tle. Zajęcia poprowadzi Łukasz Kuciński, rysownik komiksów.


[Ystad za mok.sochaczew.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-