reklama baner reklama

Nowe Teksty

Okładka miesiąca: listopad 2020
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Kosmiczne początki Toma Kinga
Sławinski o "Omega Men. To już koniec"
Wysyp Venomów
Panic o "Amazing Spider-Man. Globalna sieć #08: Venom Inc."
Mighty Mike
Kleszcz o "Uniwersum DC według Mike`a Mignoli"
Brzydki i słaby
Kleszcz o "Superman. Action Comics #03: Polowanie na Lewiatana"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Rysować okładki dla Marvela


Już w najbliższy piątek gościem Małopolskiego Studia Komiksu będzie Mariusz Siergiejew - autor okładki do amerykańskiego komiksu pt. "Cataclysm: Ultimate X-Men #1".
Już w najbliższy piątek gościem Małopolskiego Studia Komiksu będzie Mariusz Siergiejew - autor okładki do amerykańskiego komiksu pt. "Cataclysm: Ultimate X-Men #1". Nowa miniseria Marvela dotyczy postaci Galactusa, niszczyciela światów, który został uwieczniony na okładce przez naszego rodaka.Spotkanie będzie okazją do zdobycia komiksu z autografem w zaledwie dwa dni po amerykańskiej premierze. Sklep komiksowy Atom przygotował specjalny zestaw, w skład którego wchodzi:

- komiks Cataclysm Ultimate X-Men #1,
- profesjonalna tekturka i folia zabezpieczająca,
- pocztówka Cataclysm.

Komiks można zamówić lub zarezerwować już teraz, za pośrednictwem strony internetowej: http://www.atomcomics.pl/pl/p/CATACLYSM-ULTIMATE-X-MEN-1-OF-3/22216. Będzie go także można zakupić na spotkaniu, w promocyjnej cenie (do piątku włącznie): 12,99 pln!

Spotkanie odbędzie się na trzecim piętrze Artetki - agendy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, mieszczącej się w budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Arteteka jest domeną sztuk wizualnych, gdzie znajduje się liczący ponad 2.000 pozycji zbiór komiksów, a w przyszłości prezentowane będą również: ilustracje książkowe i prasowe, plakaty, street art, fotografie, filmy animowane oraz gry video.

UWAGA: Wejście do Arteteki od ul. Szujskiego!

[Anonimowy Grzybiarz, MSK]

Tagi

Piątkowe spotkania z komiksem


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-