baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #162 - "Wolverine" w kinach


Wydarzeniem tygodnia jest wejście na nasze ekrany filmu "Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda z Hugh Jackmanem w roli głównej. Zachęcamy do obejrzenia kolejnych materiałów promocyjnych i przeczytania recenzji. Pozostałe nowinki dotyczą m.in. "X-Men: Days of Future Past", "Agents of S.H.I.E.L.D.", "Avengers: Age of Ultron" i "Niesamowitego Spider-Mana 2".

Po raz ostatni na łamach kolumny X-Position gościł scenarzysta solowych przygód Gambita James Asmus. Wraz z nastaniem września tytuł zniknie z rynku, ale zanim to nastąpi autor odpowiedział na kilka pytań fanów odnośnie tego tytułu. (więcej)

W tym tygodniu Axel Alonso mówił o powakacyjnych planach Domu Pomysłów: zahaczył o nową serię Inhuman z eventem "Inhumanity" oraz drugą falę tytułów Marvel Now. (więcej)

W nowym odcinku podcastu Myszmasz prowadzący dzielą się swoimi opiniami o filmie "Pacific Rim", omawiają seriale "Newsroom", "Orange is the New Black" oraz "Beware the Batman", rozmawiają o ekranizacji "Gry Endera" i organizowanym bojkocie filmu, a potem dyskutują o motywie utraty pamięci w filmach, grach i serialach. Jak zwykle sugerujemy zapoznanie się z pełną listą tematów i spojlerów zawartych w odcinku. (więcej)

"Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda tryumfalnie wmaszerował na ekrany kin. Tych, którzy trzymali rękę na pulsie i śledzili wszelkie zwiastuny, klipy i spoty promujące najnowszy obraz z Hugh Jackmanem, zapewne czeka w kinie największa niespodzianka. Tak, jak Kminka, który swoimi wrażeniami z seansu podzielił się w swojej recenzji. Recenzja filmu "Wolverine" - Kminek

Jeśli jeszcze wahacie się, czy w tym tygodniu wybrać się do kina na "Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda z Hugh Jackmanem w roli głównej, być może zobaczenie najnowszego zwiastuna zawierającego kilka nowych scen pomoże w podjęciu decyzji. (więcej i więcej)

Po będącym całkowitym sukcesem panelu poświęconemu "X-Men: Days of Future Past" na San Diego Comic-Con, 20th Century Fox idzie za ciosem i prezentuje naprawdę klimatyczne plakaty promujące ten mający się ukazać za rok obraz. (więcej)

Możemy już obejrzeć pierwszy klip promujący filmowy one-shot z Hayley Atwell w roli tytułowej - "Agent Carter". Krótkometrażówka jest spin-offem filmu "Captain America: The First Avenger" i zostanie dołączona do wydania Blu-Ray "Iron Mana 3". (więcej)

Szef Marvel Studios Kevin Feige skomentował wszystkie doniesienia dotyczące filmów jego wytwórni, jakie padły podczas panelu na San Diego Comic-Con. Bracia Russo zapowiedzieli, że "Captain America: The Winter Soldier" będzie filmem Drugiej Fazy z największą liczbą powiązań do pozostałych, a redakcja Hollywood Reporter zapowiada, że już niedługo zobaczymy nowy trailer "Thor: Mroczny Świat". (więcej)

Po San Diego Comic-Con twórcy nie zasypiają gruszek w popiele. Reżyser Marc Webb i aktorzy udzielili wywiadów, w których podzielili się intrygującymi informacjami o drugiej... a nawet czwartej odsłonie "Niesamowitego Spider-Mana". (więcej)

Bryan Singer powiedział kiedy dokładnie rozrywać się będzie akcja "X-Men: Days of Future Past". Joss Whedon zasygnalizował fanom, jakiego wyglądu Scarlet Witch w "Avengers: Age of Ultron" mogą oczekiwać, a Kevin Feige skomentował możliwość powstania kolejnych solowych filmów Iron Mana. (więcej)

Najnowszy klip przedstawiający widzom kolejną postać z serialu "Agents of S.H.I.E.L.D." skupia się na agentce Melindzie May - bohaterce, w którą wcieliła się Ming-Na Wen. (więcej)

Reżyser i scenarzysta "Avengers: Age of Ultron" wypowiedział się już na temat roli Hawkeye'a (Jeremy Renner) w zaplanowanym na 2015 rok filmie. Teraz Joss Whedon odniósł się też drugiej członkini Mścicieli pozbawionej supermocy - Black Widow (Scarlett Johansson). (więcej)

Od kiedy zaczęły powstawać filmowe adaptacje komiksów, fani zaczęli marzyć o crossoverach. Kto nie chciałby zobaczyć na ekranie potyczki Wolverine'a z Iron Manem, czy też żartów Spider-Mana z Thora? Twórcy zdają sobie sprawę z tych fanowskich pragnień. Ale czy je podzielają? (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

agents of s.h.i.e.l.d. avalon avengers marvel spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-