baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #160 - Przed San Diego Comic-Con


Od czwartku trwa święto fanów komiksów, gier i filmów – San Diego Comic-Con. Zanim jednak przejdziemy do relacjonowania nowinek, jakie tam przedstawiono tysiącom zebranych fanów, popatrzmy co działo się w pierwszej połowie tego tygodnia. A działo się sporo.

Poznaliśmy nominowanych do tegorocznych Harvey Awards. Dom Pomysłów zdobył aż 15 nominacji, z czego większość przypadła seriom Daredevil i Hawkeye, które staną do bratobójczej walki w trzech najważniejszych kategoriach. (więcej)

W nowym odcinku podcastu Myszmasz prowadzący rozmawiają o serialach "Teen Wolf" i "Under the Dome", a potem - w odpowiedzi na list słuchacza - próbują wytypować swoją ulubioną powieść fantasy, system RPG i komiks. (więcej)

Pojawiły się plotki na temat fabuły filmowego "Hulka" z Markiem Ruffalo w roli tytułowej. Na innym froncie, Marvel podobno planuje powierzyć rolę Stephena Strange aktorowi związanemu już z konkurencyjnym studiem WB. Mamy też kolejne doniesienia o wydaniu Blu-Ray "Iron Mana 3". (więcej)

Najnowsze opublikowane przez Bryana Singera zdjęcie zza kulis "X-Men: Days of Future Past" dowodzi, że kiedy miesiąc temu informowaliśmy o obecności Lucasa Tilla na planie, nie była to tylko towarzyska wizyta. Znany z "X-Men: Pierwsza klasa" Alex Summers AKA Havok jest jednym z bohaterów. (więcej)

Zaprezentowano filmik przedstawiający kolejną parę bohaterów "Agents of S.H.I.E.L.D." - agentów Leo Fitza (Iain De Caestecker) i Jemmę Simmons (Elizabeth Henstridge). Wiadomo też, kto zajmie się skomponowaniem muzyki do serialu. (więcej)

Tajwański oddział 20th Century Fox przygotował klip promocyjny filmu "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda z Hugh Jackmanem w roli tytułowej. Polska premiera obrazu już 26 lipca. (więcej)

Czy 20th Century Fox - wzorem Marvel Studios - umieści po napisach "The Wolverine" dodatkową scenę? W kogo wcieli się Felicity Jones w "Niesamowitym Spider-Manie 2"? Jakich bohaterów Marvel rozważa do filmowych one-shotów? (więcej)

Na kilka dni przed premierą nie słabnie promocja "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda. W czwartek zaprezentowano rozszerzony trailer, w którym fani z pewności dopatrzą się kilku nie widzianych wcześniej scen i kwestii. (więcej)

Oczekiwanie do dnia polskiej premiery filmu "Kick-Ass 2", 23 sierpnia, na pewno uprzyjemnią aż cztery nowe spoty promujące ten obraz. Reżyserem filmu jest Jeff Wadlow. (więcej)

W sam raz na początek konwentu w San Diego, gdzie nie zabraknie mocnej reprezentacji ekipy "Gry Endera", przygotowano nowe plakaty i filmiki "propagandowe". (więcej)

Sony i "Niesamowitego Spider-Mana 2" nie zabraknie podczas San Diego Comic-Con. Aby fani o tym nie zapomnieli, marketingowcy przygotowali filmik promocyjny, na którym po raz pierwszy zobaczymy odtwarzanego przez Jamiego Foxxa Elektro w akcji. (więcej)

Zaprezentowano zdjęcia prezentujące przyszłe iteracje Profesora X (Patrick Stewart), Magneto (Ian McKellen), Colossusa (Daniel Cudmore), i Bishopa (Omar Sy). Na dokładkę dorzucono Wolverine'a (Hugh Jackman),. Na reżyserowany przez Bryana Singera "X-Men: Days of Future Past" czekać musimy do maja przyszłego roku. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

agents of s.h.i.e.l.d. avalon doctor strange ender's game hulk iron man kick-ass marvel spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-