NEWS

- Ukazały się

Nowe mangi w sprzedaży


Do dystrybucji trafiła kolejna porcja nowych mang. Co ciekawe, mamy wśród nich trzy zupełnie nowe seriale, jeden one-shot, a także ostatni tom serii "Doubt".

Karneval #01

Karneval #01Scenariusz: Touya Mikanagi
Rysunki: Touya Mikanagi
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2013
Seria: Karneval,
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Cena: 19,99 zł
Wydawnictwo: Waneko


Nai i Gareki są swoimi przeciwieństwami. Ten pierwszy jest łatwowierny, zadziwiająco mało wie o otaczającym go świecie i o zasadach które nim rządzą. Gareki bardzo się od niego różni. Sprytny i bezwzględny, zarabia na życie okradaniem posiadłości bogatych ludzi. Choć z różnych powodów, obaj łączą siły w poszukiwaniu Karoku, przyjaciela Nai’a, a ich jedyną poszlaką jest bransoleta która do niego należała… Bransoleta, która wskazuje że Karoku był członkiem organizacji znanej jako „Cyrk”.

Puella Magi Madoka Magica #1

Puella Magi Madoka Magica #1Autor: Magica Quartet
Rysunki: Hanokage
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2013
Seria: Puella Magi Madoka Magica,
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Cena: 19,99 zł
Wydawnictwo: Waneko


Madoka Kaname jest zwykłą, nie wyróżniającą się z tłumu, dziewczyną – ma kochającą rodzinę, grono dobrych przyjaciół, chodzi do gimnazjum, miewa w życiu gorsze i lepsze dni. Wszystko zmienia się, gdy spotyka Kyubeya -dziwne, kotopodobne stworzonko, które proponuje jej pewien układ: ono spełni jedno jej życzenie(jakie by ono nie było), a ona zacznie walczyć z wiedźmami jako… czarodziejka. Jednak czy naprawdę jest to takie proste? Jaką cenę trzeba zapłacić za zawarcie takiego kontraktu? I jaki związek z pojawieniem się Kyubeya ma tajemnicza dziewczyna, która przeniosła się do klasy Madoki?

Ouran High School Host Club #17

Ouran High School Host Club #17Scenariusz: Bisco Hatori
Rysunki: Bisco Hatori
Data wydania: Lipiec 2013
Seria: Ouran High School Host Club,
Wydawca oryginału: Hakusensha
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: b6 12cm x 17cm
Cena: 18,90 zł
Wydawnictwo: JPF
Doubt #04

Doubt #04Scenariusz: Yoshiki Tonogai
Rysunki: Yoshiki Tonogai
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2013
Seria: Doubt,
Oprawa: miękka
Format: B6
Cena: 19,90 zł
Wydawnictwo: JPF
Niebiańska podróż feniksa #01

Niebiańska podróż feniksa #01Scenariusz: Feng Nong
Rysunki: Wang Yi
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2013
Seria: Niebiańska podróż feniksa,
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Stron: 196
Cena: 29,90 zł
Wydawnictwo: Yumegari


Feng Ming miał zaledwie dziewiętnaście lat, gdy stracił życie, bez wahania ratując małe dziecko. Wdzięczny ojciec w zamian za uratowanie pociechy podarował Feng Mingowi szansę na ponowne życie. Dusza nieświadomego niczego bohatera została wysłana w daleką podróż do kraju przypominającego feudalne Chiny.

Po przebudzeniu Feng Ming odkrywa, iż znajduje się w wątłym ciele księcia Królestwa Błyskawicy, którego uznaje się za najpiękniejszego z mężczyzn zamieszkujących cesarstwo oraz okalające je tereny. Jednak jego uroda ma swoją cenę, jaką jest niepożądana uwaga ministra spraw zagranicznych, Rong Tiana. Nie przepuszcza on żadnej okazji, aby pastwić się nad księciem zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Feng Ming zaczyna przyzwyczajać się do otaczających go spisków. Co się stanie, gdy jego prawdziwa tożsamość wyjdzie na jaw? I co przydarzyło się prawdziwemu księciu…?

[opis wydawcy]

Ty i Ja Etc.

Ty i Ja Etc.Scenariusz: Kyuugou
Rysunki: Kyuugou
Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2013
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Stron: 176
Cena: 19,99 zł
Wydawnictwo: Studio JG


Na „Ty i ja etc.” składają się trzy urocze historie o trudnej do zrealizowania miłości. Każda z nich zawiera zarówno sceny, które sprawią, że na Waszych twarzach pojawi się uśmiech, jak i te, przez które zakręci się Wam łezka w oku. Nie zabraknie również i takich, dzięki którym Waszych sercach zrobi się trochę cieplej.

Pierwszoplanowa historia skupia się na Keicie i Iku, najlepszych przyjaciołach od kiedy tylko sięgają pamięcią. Zawsze wszystko robili razem, więc kiedy jeden z nich zaczął grać w baseball, drugi oczywiście się przyłączył. Niestety, obiecująca kariera Keity skończyła się w bardzo nieprzyjemny sposób – chłopak został potrącony przez samochód, ratując Iku. Ten zaś, czując niewyobrażalne poczucie winy, postanawia rzucić ukochany sport i zaczyna odsuwać się od przyjaciela. Jednak Keita nie ma zamiaru mu na to pozwolić...


[KW]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-