baner

NEWS

- Ukazały się

Uwaga Remanent! - 17: Węgorz - rozród kontrolowany


14 grudnia 2011 r. o godzinie 9.00 w Sali Cytrynowej Centrum Konferencyjno - Szkoleniowego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie miało miejsce seminarium prof. Dariusza Kucharczyka pod tytułem "Rozród węgorza". W tym samym momencie swoją premierę miała publikacja komiksowa "Węgorz - rozród kontrolowany" (scenariusz Marcin Krzyśków, rysunki Mirosław Krzyśków).

Nawet uważnemu obserwatorowi i kolekcjonerowi komiksów nie zawsze uda się wychwycić na bieżąco wszystkie komiksowe premiery. Dlatego w nieregularnych newsach zatytułowanych "Uwaga Remanent!" będziemy zamieszczać informację o komiksach, o których z jakiegoś powodu nie wspomnieliśmy wcześniej na naszym portalu.

Węgorz - rozród kontrolowany

Węgorz - rozród kontrolowanyScenariusz: Marcin Krzyśków
Rysunki: Mirosław Krzyśków
Wydanie: I
Data wydania: 14 Grudzień 2011
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 150 x 210 mm
Stron: 12
Wydawnictwo: Wydział Ochrony Środowiska i Rybactwa - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie


Niniejsza publikacja adresowana jest do dzieci i młodzieży. Stanowi integralną część wystawy fotograficznej dotyczącej prac nad techniką rozrodu węgorza w warunkach kontrolowanych i zapisanego w formie elektronicznej na nośniku CD wykładu prof. Dariusza Kucharczyka - pracownika Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

[informacja ze stopki redakcyjnej]

Przykładowe plansze:
Węgorz - rozród kontrolowany Węgorz - rozród kontrolowany

[Ystad za krzyskow.pl]

Tagi

Uwaga Remanent


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

ljc -

straszne...