baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #158 - Na filmowo


Tym razem oferujemy nowinki i plotki dotyczące takich filmów, jak "Gra Endera", "The Wolverine", "Doctor Strange", "X-Men: Days of Future Past", "Deadpool" i "Guardians of the Galaxy". Wygląda na to, że fani filmowych adaptacji komiksów nie będą mogli narzekać na nudę.

W tym tygodniu naczelny Marvel Comics Axel Alonso opowiedział o komiksowej adaptacji powieści "Dexter" Jeffa Lindsaya, odpowiedział na kilka pytań o event "Infinity" i zaprezentował nowe grafiki. (więcej)

Najnowsze plakaty promujące film "Gra Endera" w reżyserii Gavina Hooda skupiają się na obsadzie filmu. Prezentują aktorów wcielających się w Endera, pułkownika Graffa, major Anderson, kapitana Rackhama i Petrę. (więcej)

Czyżby legenda amerykańskiego komiksu superhero, Stan Lee, zdradził plany Marvel Studios co do filmów Fazy Trzeciej tym samym potwierdzając tytuły, które do tej pory nie wychodziły poza sferę plotek? (więcej)

Materiał z wypowiedziami twórców prezentujący nowe sceny i rzucający nowe światło na fabułę "The Wolverine", włoski teledysk i kilka klimatycznych plakatów - na kilka tygodni przed premierą najnowszy film z Hugh Jackmanem zaczyna być coraz intensywniej promowany. (więcej)

Reżyser filmu "X-Men: Days of Future Past", Bryan Singer, przez ostatni tydzień ograniczył swoją aktywność na serwisie społecznościowym Twitter. Wznowił ją dzisiaj zamieszczając kolejne zdjęcie z planu produkcji. (więcej)

Prezentujemy kolejne klipy promujące film "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda. Premiera filmu już 26 lipca. (więcej)

Serwis Latino Review zaprezentował drugą część "najważniejszych punktów fabuły filmu »Doctor Strange«". Na wszelki wypadek, ostrzegamy przed spoilerami. (więcej)

Zaprezentowano okładkę magazynu "Total Film" poświęconą filmowi "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda, a Marvel Studios zgłosiło zapotrzebowanie na zdjęcia plenerowe na potrzeby "Guardians of the Galaxy" Jamesa Gunna. (więcej)

Chris Pratt, czyli Star-Lord z "Guardians of the Galaxy", zamieścił na Twitterze zdjęcie prezentujące jego wyhodowaną na potrzeby filmu muskulaturę. Ryan Reynolds krótko opowiedział o filmie "Deadpool", a Ming Na o swojej bohaterce z serialu "Agents of S.H.I.E.L.D.". (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon deadpool doctor strange guardians of the galaxy infinity marvel wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-