baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #157 - "The Wolverine" coraz bliżej


Kilka dni temu miała miejsce premiera gry "Deadpool", której nie omieszkaliśmy zrecenzować. Wraz z komiksem Age of Ultron #10 A.I. oficjalnie zakończył się event "Age of Ultron", nadszedł więc czas na jego podsumowania. Na filmowym froncie zaś pojawiły się pierwsze opinie o filmie "The Wolverine" Jamesa Mangolda. Czy są pozytywne?

W tym tygodniu w nowojorskim biurze Marvela miał miejsce szczyt redakcyjny. Czy naczelny Axel Alonso zdradził, co było jego przedmiotem? (więcej)

Koniec świata miał miejsce, a to za sprawą Ultrona – szalonego robota stworzonego przez Henry'ego Pyma. Garstka herosów, której udało się przeżyć jego wstępny atak ma jednak plan, jak go pokonać. Ale co zrobią, jeśli okaże się to dopiero początkiem problemów? (Recenzja Age of Ultron)

Przez ostatnie dni na Avalonie dominowało Age of Ultron. Kilka dni temu, kiedy najnowszy event Marvela się już zakończył, zapytaliśmy Was o ocenę tego eventu. Teraz prezentujemy wyniki sondowania Waszej opinii. (więcej)

W tym tygodniu w podcaście Myszmasz sporo o serialach komediowych, ale najpierw omówienie nowych premier kinowych - "Człowiek ze stali", "Iluzja" oraz "Trans". Wraca też kącik mailowy. (więcej)

Jim Carrey, który w "Kick-Ass 2" na podstawie komiksu autorstwa Marka Millara i Johna Romity Jra wciela się w pułkownika Stars & Stripes, ogłosił, że nie może popierać ilości przemocy, jaką zobaczymy w tym filmie, więc nie będzie go promować. Na odpowiedź Millara nie trzeba było długo czekać. (więcej)

Reżyser filmu "The Wolverine" James Mangold wypowiedział się o tym, jak jego obraz będzie powiązany z "X-Men: Days of Future Past" Bryana Singera. Zaprezentowano też nowy plakat z... Jean Grey (Famke Janssen) w roli głównej. (więcej)

Fani zacierający ręce na myśl o seansie "The Wolverine" Jamesa Mangolda z Hugh Jackmanem w roli głównej będą musieli czekać jeszcze miesiąc. Okres oczekiwania umili im zaś zestaw najnowszych plakatów promujących film, a na nich m.in. Shingen (Hiroyuki Sanada), Mariko (Tao Okamoto) i Harada (Will Yun Lee). (więcej)

Najnowsze doniesienia od "źródła zbliżonego do produkcji" brzmią wyjątkowo intrygująco, nie tylko dla fanów Doctora Strange, ale filmowego uniwersum Marvel Studios w ogóle. Czy Stephen Strange zastąpi Tony'ego Starka? (więcej)

Zaprezentowano trzy plakaty promujące film "Gra Endera" w reżyserii Gavina Hooda z Asą Butterfieldem, Harrisonem Fordem i Benem Kingsleyem w rolach głównych. Ta ekranizacja książki Orsona Scott Carda ma mieć swoją premierę w listopadzie tego roku. (więcej)

Najwidoczniej, obsada filmu "X-Men: Days of Future Past" w reżyserii Bryana Singera nie była do tej pory dość liczna, bo dołączył do niej kolejny aktor - Australijczyk Josh Helman. (więcej)

Najnowsze zdjęcia promujące obraz "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda, w znakomitej większości skupiają się na antagonistce - Viper (w tej roli Swietłana Chodczenkowa). Nie zabrakło jednak i ujęcia na tytułowego bohatera - Logana (Hugh Jackman). (więcej)

Film "Avengers" w reżyserii Jossa Whedona zdominował tegoroczne rozdanie nagród Saturn przyznawanych przez Akademię Filmów Science-Fiction, Fantasy i Horrorów. Ubiegłoroczny hit Marvel Studios tryumfował w czterech kategoriach. (więcej)

W kwietniu 20th Century Fox dało kilku dziennikarzom okazję zobaczenia 20 minut filmu "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda. Minął termin embarga na wiadomości dotyczące tej wizyty. Jakie odnieśli wrażenie? Czy najnowszy film z Hugh Jackmanem zatrze niesmak po "X-Men Geneza: Wolverine"? (więcej)

Zdjęcia do "Guardians of the Galaxy" w reżyserii Jamesa Gunna rozpoczęły się w ten poniedziałek. Jakie były początki tej produkcji oczami Jossa Whedona? (więcej)

Wygląda na to, że nie wszystkie przecieki dotyczące zawartości wydania Blu-Ray filmu "Iron Man 3" znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Na oficjalnej liście brakuje jednej z bardziej intrygujących pozycji. (więcej)

Portal Movieweb, który jako pierwszy ogłosił udział Sary Gadon w pajęczej serii po rozstaniu z Shailene Woodley, wraca z kolejnymi doniesieniami dotyczącymi "Niesamowitego Spider-Mana 2" i kolejnych filmów. Doniesieniami zdradzającymi bardzo istotne elementy fabuły. (więcej)

W piątek była premiera najnowszej gry na licencji Marvela – "Deadpool". Dzięki uprzejmości CDP.pl możemy podzielić się z Wami wrażeniami z rozgrywki. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry o "Pyskatym Najemniku". (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

age of ultron avalon doctor strange gra endera guardians of the galaxy kick-ass marvel spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-