baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #154 - Mighty Avengers


Wydarzeniem tygodnia na pewno było dla fanów Domu Pomysłów ogłoszenie nowej, startującej we wrześniu serii o Mścicielach – Mighty Avengers. Na filmowym froncie wystąpił prawdziwy wysyp zdjęć z planu "X-Men: Days of Future Past", zaprezentowano nowy zwiastun filmu "Kick Ass 2" i rozpoczęło się polowanie na odtwórcę roli Quicksilvera w "Avengers 2".

Mighty Avengers to nowa seria, która zadebiutuje we wrześniu. Jej twórcami będą Al Ewing i Greg Land. W skład zespołu wejdą m.in. Power Man, She-Hulk, White Tiger i Blue Marvel. (więcej i więcej)

W tym tygodniu Axel Alonso przybliżył czytelnikom proces planowania letnich eventów. Wspomniał też o nowej serii Mighty Avengers i o Drugiej Fali tytułów Marvel Now! (więcej)

Na nowych zdjęciach z planu "Niesamowitego Spider-Mana 2" w reżyserii Marca Webba zobaczymy aktora, którego obecność jest potencjalnie bardzo wielkim spoilerem. Oglądajcie na własną odpowiedzialność. (więcej)

Joss Whedon wypowiedział się na temat serialu "Agents of S.H.I.E.L.D.", Patrick Stewart na temat "X-Men: Days of Future Past", a na deser pojawiły się kolejne zdjęcia z tytułowym żołnierzem z "Captain America: The Winter Soldier". (więcej)

Zaprezentowano skierowany na rynki zewnętrzne zwiastun filmu "Kick Ass 2" na podstawie komiksu Marka Millara i Johna Romity Jra. Reżyserem obrazu jest Jeff Wadlow, a polska premiera zaplanowana jest na 23 sierpnia. (więcej)

Bennicio Del Toro jest kolejnym aktorem, który w ostatnich dniach dołączył do obsady filmu "Guardians of the Galaxy" w reżyserii Jamesa Gunna. Jego rola będzie pierwszoplanowa. (więcej)

Reżyser Bryan Singer zamieścił w serwisie Twitter zdjęcie zza kulis produkcji filmu "X-Men: Days of Future Past". Wygląda na to, że po raz kolejny zawitamy w Gabinecie Owalnym Białego Domu. (więcej)

Reżyser Bryan Singer nie próżnuje, dokumentując zdjęciami prace na planie filmu "X-Men: Days of Future Past". Dwóm najnowszym dał komentarze "good morning Vietnam" i... "The dark knight rises". (więcej)

Clark Gregg zdradził, kiedy rozpoczną się prace nad realizacją pierwszego sezonu serialu "Agents of S.H.I.E.L.D.", a J. August Richards dał wskazówkę co do tego, w jakiego bohatera wcielił się w trailerze. (więcej)

Tym razem, to nie Bryan Singer zamieścił w serwisie Twitter zdjęcie z planu filmu "X-Men: Days of Future Past". Fan mutantów pstryknął sobie fotkę z reżyserem i... Lucasem Tillem! W "X-Men: Pierwsza klasa" aktor wcielił się w Havoka, ale nigdy nie potwierdzono oficjalnie jego zaangażowania w ten projekt. (więcej)

Pojawiły się zdjęcia z kolejnego dnia zdjęciowego filmu "X-Men: Days of Future Past". Tym razem zobaczymy jak realizowano scenę konfrontacji Beasta (w tej roli Nicholas Hoult) i Magneto (Michael Fassbender). Uważni dostrzegą też na planie Mystique (Jennifer Lawrence). (więcej)

Na planie "Captain America: The Winter Soldier" sfotografowano pojedynek dwóch tytułowych postaci, filmowy Nick Fury, czyli Samuel L. Jackson wypowiedział się na temat serialu "Agents of S.H.I.E.L.D.", a Booboo Stewart, który w "X-Men: Days of Future Past" wciela się w Warpatha, wspomniał o przygotowaniach do roli. (więcej)

Kogo znanego fanom komiksowych filmów Marvel Studios widziałoby w roli Quicksilvera? I jakie plany co do rodzeństwa Maximoff, nowych nabytków w grupie Mścicieli, ma scenarzysta i reżyser Joss Whedon? (więcej)

Studio 20th Century Fox udostępniło czarno-białe zdjęcie z Hugh Jackmanem w roli Logana. Promuje ono oczywiście film "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda, który już w przyszłym miesiącu trafi na ekrany kin. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

agents of s.h.i.e.l.d. avalon avengers captain america guardians of the galaxy kick ass marvel spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-