baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #152 - Rozchwytywany Quicksilver


Postać Quicksilvera sprawiła w tym tygodniu, że zaiskrzyło na linii Marvel Studios – 20th Century Fox. Tymczasem pojawił się nowy zwiastun do "The Wolverine" Jamesa Mangolda i nowe zdjęcia z planów "Captain America: Winter Soldier" i "Thor: The Dark World". Na komiksowym froncie zaś trwa oczekiwanie na start nowej serii X-Men, z całkowicie kobiecą gwiazdorską obsadą.

Scenarzysta takich serii jak Fearless Defenders i Ultimate Comics Wolverine, a także nadchodzącego Deadpool Kills Deadpool, zabrał głos na łamach kolumny X-Position. Co ciekawego Cullen Bunn miał do powiedzenia odnośnie pisanych przez siebie tytułów? (więcej)

Redaktor naczelny Marvel Comics Axel Alonso w najnowszej odsłonie swej autorskiej kolumny pochylił się nad linią komiksów o X-Men, w tym nad startującą w przyszłym tygodniu serią X-Men Briana Wooda i Oliviera Coipela. (więcej)

W ósmym odcinku podcastu Myszmasz znowu dominuje Marvel. Prowadzący oceniają komiks "Iron Man: Extremis", snują przypuszczenia o serialu "Agents of S.H.I.E.L.D." i wspominają zeszłoroczny film "Avengers". Znaleźli również czas na kilka mniej komiksowych tematów. (więcej)

W dziewiątym odcinku podcastu Myszmasz rozmowa toczy się o tym, czy Quicksilver jest wystarczająco szybki, by wystąpić w "X-Men: Days of Future Past" i "Avengers 2". Prowadzący prezentują komiks "Marvels" oraz omawiają to, w co teraz grają i co czytają. Poza tym dobitnie ignorują prezentację konsoli Xbox One. (więcej)

W trzeci weekend obecności na amerykańskich ekranach "Iron Man 3" zarobił kolejne dziesiątki milionów dolarów, zaczęto też spekulować, kiedy pojawi się wydanie DVD i BluRay tego obrazu. Tymczasem reżyser Bryan Singer zamieścił kolejne zdjęcie w serwisie Twitter. (więcej)

Zaprezentowano nowe, utrzymane w orientalnej stylistyce plakaty z bohaterkami "The Wolverine" Jamesa Mangolda. Co więcej, pokazano też kompletnie nowy zwiastun zawierający dużo nie prezentowanych wcześniej scen. (więcej i więcej)

Wygląda na to, że plotki z początku miesiąca dotyczące tego, kto zagra Johnny'ego Storma w najnowszym reboocie filmu "Fantastic Four", nie były kompletnie wyssane z palca. Potwierdza to wywiad, jaki z Michaelem B. Jordanem przeprowadził redaktor magazynu Empire. (więcej)

Ochrona zatrudniona przez Marvel Studios jest w stanie najwyższej gotowości, by powstrzymywać gapiów i dziennikarzy przed dokumentowaniem prac na planie filmu "Captain America: Winter Soldier" w Cleveland. Poniższe zdjęcia udowadniają jednak, że jak na razie ochroniarzom nie idzie najlepiej. Na najnowszych zdjęciach, prócz scen strzelaniny i wybuchów, zobaczymy Samuela L. Jacksona w roli Nicka Fury'ego. (więcej)

Plotki, że Marvel Studios planuje obsadzić rolę Scarlet Witch aktorką "w typie Saoirse Ronan", dotarły do samej zainteresowanej. Irlandzka aktorka odniosła się do swojego ewentualnego udziału w "Avengers 2". (więcej)

Reżyser Bryan Singer właśnie ogłosił za pomocą serwisu Twitter, że obsada filmu "X-Men: Days of Future Past" powiększyła się o Evana Petersa, który wcieli się w... Quicksilvera. Tak, tego samego, który ma wystąpić u boku swojej siostry Scarlet Witch w "Avengers 2". (więcej)

W najnowszym wywiadzie reżyser "Avengers 2" Joss Whedon potwierdził, że Quicksilver i Scarlet Witch będą częścią jego najnowszego filmu. Tym samym potwierdził, że fakt wykorzystania Pietro w "X-Men: Days of Future Past" Bryana Singera nie wpłynął na jego plany. (więcej)

W lipcowym wydaniu magazynu "Empire" pojawi się obszerny artykuł poświęcony filmowi "Thor: The Dark World" w reżyserii Alana Taylora. Zanim jednak periodyk będzie dostępny, możemy popatrzeć na zdjęcia, które zilustrują ten artykuł. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america deadpool fantastic four marvel thor wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-