baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #148 - Zapowiedzi na lipiec


Wobec zmasowanego marketingowego ataku "Iron Mana 3", porcji zdjęć z planów "X-Men: Days of Future Past", "Amazing Spider-Man 2" i "Captain America: The Winter Soldier", pierwszego plakatu "Thor: The Dark World" i nowinek dotyczących "Guardians of the Galaxy" i "Agents of S.H.I.E.L.D." lipcowe zapowiedzi komiksów Marvela wydają się wyjątkowo mało rewelacyjne...

W lipcu zadebiutuje wiele pajęczych tytułów, przeczytamy What If? AvX i prolog do eventu tego lata - "Infinity". W porównaniu do poprzedzających go miesięcy, w lipcu Marvel zaoferuje trochę więcej tytułów, niż zwykle. Zapowiedzi: Lipiec 2013

Ogłoszono nominowanych do tegorocznych Eisner Awards. Marvel zebrał nominacje w siedmiu kategoriach i może liczyć na sześć statuetek. To wszystko za sprawą serii Hawkeye Matta Fractiona i Davida Aja, którą nominowano aż 5 razy, w tym w najbardziej prestiżowych kategoriach. (więcej)

James Asmus, człowiek odpowiedzialny za złodziejskie przygody Gambita w jego solowej serii odpowiedział na kilka pytań w ramach kolumny X-Position. Dotyczyły one w głównej mierze dalszych losów Remy'ego oraz osób, które Cajun spotka na swojej drodze. (więcej)

W tym tygodniu do Axela Alonso dołączył scenarzysta serii Daredevil i Indestructible Hulk, Mark Waid. W lipcu zaś ukaże się jego tie-in do "Age of Ultron" - Age of Ultron #10A.I. (więcej)

W nowym odcinku podcastu Myszmasz: co się dzieje, gdy serial "skacze przez rekina", wrażenia po pierwszym odcinku serialowego "Hannibala", dyskusja o socjopatach w popkulturze, oraz ile jest Hulków i czym się od siebie różnią. (więcej)

Im bliżej terminu premiery filmu, tym więcej klipów promocyjnych "Iron Mana 3" prezentują nam spece od marketingu. (więcej, więcej i więcej)

Udostępniono kolejny materiał filmowy, który daje fanom wgląd za kulisy realizacji "Iron Man 3" w reżyserii Shane'a Blacka. Wypowiadają się w nim gwiazda obrazu Robert Downey Jr. i prezes Marvel Studios Kevin Feige. (więcej)

W Sieci pojawił się tzw. b-roll z "Iron Mana 3", czyli materiał będący rejestracją pracy na planie. Chociaż linii dialogowych jest w nim bardzo mało, to i tak zaprezentowane sceny zdradzają część fabuły. (więcej)

Odbyły się już pierwsze pokazy "Iron Man 3" w reżyserii Shane'a Blacka. Na razie trwa jednak embargo na recenzje obrazu, choć Marvel pozwolił krytykom podzielić się wrażeniami za pomocą mediów społecznościowych. Jakie są opinie? (więcej)

W piątek w Londynie odbyła się europejska premiera jednego z najbardziej oczekiwanych filmów roku - "Iron Man 3"! Iron Man 3 zachwycił zagranicznych krytyków. (więcej)

Reżyser Bryan Singer zamieścił kolejne zdjęcie zza kulis "X-Men: Days of Future Past". Lada chwila rozpoczną się zdjęcia, tymczasem wcielający się w Profesora X Patrick Stewart pozuje. (więcej)

Najnowsze zdjęcie z drugiego dnia zdjęciowego "X-Men: Days of Future Past", które na swoim profilu Twitter zamieścił reżyser Bryan Singer, przedstawia Shawna Ashmore'a, czyli filmowego Icemana. (więcej)

Zdjęcia do najnowszego filmu o mutantach "X-Men: Days of Future Past" trwają już od jakiegoś czasu, tymczasem aktor Adan Canto właśnie obwieścił w serwisie Twitter, że dołączył do obsady. (więcej)

Wreszcie pojawiły się jakieś konkretne zdjęcia z planu "Amazing Spider-Man 2" w reżyserii Marca Webba. Dzięki temu wiadomo już, jak będzie wyglądał Jamie Foxx w roli Electro. Zgodnie z plotkami, wygląd tego bohatera inspirowany jest na uniwersum Ultimate. (więcej)

Pojawiły się zdjęcia z planu "Amazing Spider-Man 2" w reżyserii Marca Webba, na których para głównych bohaterów - Peter Parker i Gwen Stacy (Andrew Garfield i Emma Stone) - wydaje się świetnie bawić. (więcej)

Film "Avengers" w reżyserii Jossa Whedona na rozdaniu MTV Movie Awards trzy z czterech swoich nominacji przekuł w trofea - Złoty Popcorn. Obraz Marvel Studios został okrzyknięty m.in. Najlepszym filmem 2012 roku. (więcej)

Prace na planie "Captain America: The Winter Soldier" trwają już tydzień, dlatego tylko kwestią czasu było, aż wyciekną pierwsze zdjęcia. Na tych zobaczymy gwiazdy obrazu - Chrisa Evansa i Scarlett Johansson. (więcej)

Za kilkanaście dni na ekrany wejdzie "Iron Man 3", trwa postprodukcja "Thor: The Dark World" i zdjęcia do "Captain America: The Winter Soldier". "Guardians of the Galaxy" są w fazie preprodukcji, a "Avengers 2"... (więcej)

Zaprezentowano pierwszy plakat filmu "Thor: The Dark World" w reżyserii Alana Taylora. Premiera filmu z Chrisem Hemsworthem w roli głównej ma się odbyć w listopadzie tego roku. (więcej)

Reżyser "Guardians of the Galaxy" James Gunn opowiedział co nieco o swoim najnowszym filmie. Rozwiał kilka plotek i dał powód do kilku kolejnych. (więcej)

Zaprezentowano kilka wysokiej jakości zdjęć z "The Wolverine" Jamesa Mangolda z Hugh Jackmanem w roli tytułowej. Zobaczymy na nich Logana w iście bojowym nastroju. (więcej)

Aktor Clark Gregg wypowiedział się na temat powrotu agenta Coulsona do świata żywych na potrzeby serialu "Agents of S.H.I.E.L.D." Jossa Whedona. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america guardians of the galaxy iron man marvel s.h.i.e.l.d. spider-man thor wolverine x-men


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

charlie_cherry -

Ciekawi mnie co też wyjdzie z "Age of Ultron". Albo: jak scenarzyści wybrną z kolejnej apokalipsy :)