baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #146 - Tydzień Spider-Mana


Pierwszy tydzień kwietnia upłynął w Marvelu pod znakiem Spider-Mana – wydawnictwo przygotowuje na lipiec wiele kąsków dla fanów tego bohatera. W Prima Aprilis udostępniono pierwszy odcinek nowego podcastu o popkulturze Myszmasz. Również front filmowy był silnie reprezentowany – zobaczyliśmy m.in. nowy klip z trzeciego "Iron Mana", wygląd Beasta z "X-Men: Days of Future Past" i szkice koncepcyjne bohaterów "Guardians of the Galaxy".

Wystartował podcast Myszmasz. Podcast poświęcony jest szeroko pojętej popkulturze. Będą w nim omawiane filmy, seriale, powieści i gry komputerowe - nowości, klasyka i starocie. Planowany jest również stały segment komiksowy. Dostępne są już dwie odsłony. (więcej i więcej)

W sierpniu wystartuje 6-częściowa miniseria Infinity, która ma być trzonem tegorocznego letniego eventu Marvela. Za jego powstanie odpowiadać będą scenarzysta Jonathan Hickman i artyści Jim Cheung, Jerome Opena oraz Dustin Weaver. Czego możemy się po nim spodziewać? (więcej)

Marvel urządził tydzień Superior Spider-Mana i podawał kolejne informacje związane z ulubionym bohaterem wielu czytelników:
- zaprezentowano starą/nową grupę jego przeciwników, (więcej)
- zapowiedziano powrót Carnage'a, (więcej)
- lipiec obwołano "miesiącem Spider-Mana". (więcej)

W tym tygodniu do Axela Alonso dołączył scenarzysta Chris Yost. Oznacza to, że najnowsza kolumna "Axel-in-Charge" jest przede wszystkim poświęcona Spider-Manowi. (więcej)

Twórca najbardziej zakręconych historii z mutantami i nie tylko, posiadacz niezwykle gęstej brody i dziwacznego poczucia humoru zagościł w kolumnie X-Position. Oto Jason Aaron, obecny scenarzysta Wolverine and the X-Men odpowie na pytania fanów dotyczące przygód w szkole Wolverine'a. (więcej)

Wyciekły rysunki koncepcyjne przygotowane na potrzeby filmu "Guardians of the Galaxy" w reżyserii Jamesa Gunna. Na jednym z nich zobaczymy podobno statek kosmiczny należący do tytułowych Strażników, a na innym - samych bohaterów. (więcej)

Marc Webb, reżyser "Niesamowitego Spider-Mana 2", po raz kolejny zamieścił niewiele mówiące zdjęcia zza kulis swojego najnowszego filmu. (więcej)

Jakie podejście do postaci Charlesa Xaviera ma odtwarzający go aktor James McAvoy w "X-Men: Days of Future Past" i który z bohaterów miał mieć solowy film, który nigdy nie doszedł do skutku? (więcej)

Zaprezentowano jedną ze scen z najnowszego filmu Shane'a Blacka, "Iron Man 3", w której Tony Stark (Robert Downey Jr.) "pozdrawia" Mandarina (Ben Kingsley). Ponadto Brian Tyler, kompozytor muzyki do tego filmu, opowiedział o swojej pracy. (więcej)

Reżyser Bryan Singer zamieścił w serwisie Twitter zdjęcie wraz z cytatem z "Pięknej i bestii". Przedstawia ono najnowszą wersję Hanka McCoya AKA Bestii, w którego wciela się Nicholas Hoult. (więcej)

Pewna znana aktorka ubiega się o rolę w "Guardians of the Galaxy", Kevin Feige wypowiedział się na temat pracy nad filmami Drugiej Fazy i oczekiwaniach wobec filmów Fazy Trzeciej. Powiększyła się też obsada pilotowego odcinka serialu "S.H.I.E.L.D." Jossa Whedona, a Marc Webb zamieścił kolejne zdjęcia zza kulis "Amazing Spider-Man 2". (więcej)

Stacja telewizyjna ABC udostępniła oficjalny opis pilotażowego odcinka serialu "Agenci S.H.I.E.L.D." Jossa Whedona. (więcej)

Chiński aktor Wang Xueqi, który wcielił się w najnowszym filmie Shane'a Blacka w Doktora Wu, opowiedział o pracy nad tym filmem i o tym, jak różnią się mentalności Amerykanów i Chińczyków. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers guardians of the galaxy iron man marvel myszmasz s.h.i.e.l.d. spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-