baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #145 - Trailer "The Wolverine"


W ubiegłym tygodniu zadebiutował w końcu gorąco wyczekiwany trailer filmu "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda. Zaprezentowano też pierwszy plakat do adaptacji "Ender's Game" Gavina Hooda. Na froncie komiksowym zaś dwie serie Marvel Now! czekają przetasowania twórców, a projektem Avengers: Endless Wartime Marvel wchodzi na rynek oryginalnych powieści graficznych.

W lipcu na łamach serii Nova ma zacząć się druga historia. Będzie to też początek dla nowego zespołu twórców. Po zaledwie pięciu numerach Jeph Loeb i Ed McGuinness ustępują miejsca Zebowi Wellsowi i Paco Medinie. (więcej)

Marvel zaprezentował teaser związany z Człowiekiem Pająkiem i zapowiedział, że przyszły tydzień będzie należał do Spider-Mana. (więcej)

Po tym, jak Daniel Way zakończy bieżącą historię w lipcowym Thunderbolts #11, scenarzysta pożegna się z serią, a kolejne dwa numery napisze Charles Soule. (więcej)

W tym tygodniu Axel Alonso dużo mówił o nowych projektach - Avengers: Endless Wartime Warrena Ellisa i Mike'a McKone'a oraz Avengers AI - oraz wejściu Marvela na rynek oryginalnych powieści graficznych. (więcej)

Scenarzystka Astonishing X-Men gościła w tym tygodniu w kolumnie X-Position. Tematem przewodnim była miniseria X-Termination, która stanowi crossover pomiędzy tytułem Marjorie Liu a seriami Age of Apocalypse oraz X-Treme X-Men. (więcej)

Zaprezentowano nowe zdjęcia i plakaty do "The Wolverine" Jamesa Mangolda. Reżyser opowiedział co nieco o swoim obrazie. (więcej i więcej)

Zaprezentowano kolejne dwa spoty promujące "Iron Mana 3" w reżyserii Shane'a Blacka. W jednym z nich zobaczymy Pepper Potts (Gwyneth Paltrow) w akcji. (więcej)

Na Facebooku i Twitterze ekranizacji "Gry Endera" opublikowano pierwszy plakat do tej produkcji w reżyserii Gavina Hooda. "Ender's Game" z Asą Butterfieldem w roli tytułowej zawita do kin w listopadzie tego roku. (więcej)

Długo wyczekiwany pierwszy trailer filmu "The Wolverine" z Hugh Jackmanem w roli tytułowej został udostępniony. I to w dwóch wersjach - amerykańskiej i przeznaczonej na rynki międzynarodowe. (więcej)

W rozmowie z MTV Hugh Jackman odniósł się do tego, co można było zobaczyć w trailerze "The Wolverine". (więcej)

Pojawiły się kolejne niepotwierdzone przecieki dotyczące fabuły filmu "Amazing Spider-Man 2" w reżyserii Marca Webba. Ostrzegamy, że dotyczą istotnych elementów historii. (więcej)

Na profilu filmu o Tonym Starku w serwisie Facebook zaprezentowano zbroje, które zobaczymy w "Iron Man 3" Shane'a Blacka. (więcej i więcej)

Reżyser Marc Webb zamieścił w serwisie Twitter kolejne zdjęcie z "Amazing Spider-Man 2". Potwierdził tym samym obecność aktora B.J. Novaka w obsadzie filmu, chociaż nadal nie wiadomo, jaką rolę zagra. (więcej)

Kevin Feige opowiedział trochę o postaci Erica Savina, w którego w "Iron Man 3" wcielił się James Badge Dale. Zaprezentowano też kilka kolejnych zbroi. (więcej)

W zeszłym tygodniu pojawiły się doniesienia, że Robert Redford dołączy do obsady filmu "Captain America: The Winter Soldier" w reżyserii braci Russo. A co na ten temat ma do powiedzenia sam zainteresowany? (więcej)

Szef Marvel Studios Kevin Feige wypowiedział się na temat zbroi w najnowszym filmie Shane'a Blacka - "Iron Man 3". Zarówno tych noszonych przez głównego bohatera Tony'ego Starka, jak i Iron Patriota Jamesa Rhodesa. (więcej)

Dlaczego Marvel Studios przygotowuje dwie wersje "Iron Mana 3"? I jaki aktor potwierdził brak swojego zaangażowania w projekt "X-Men: Days of Future Past"? (więcej)

Dane DeHaan, który w "Amazing Spider-Man 2" w reżyserii Marca Webba wcieli się w Harry'ego Osborna, opowiedział, dlaczego zdecydował się dołączyć do projektu. (więcej)

Ujawniono listę utworów, które znajdą się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej z "Iron Mana 3". Kompozytorem muzyki do filmu Shane'a Blacka jest Brian Tyler. Ostrzegamy, że tytuły mogą zdradzić pewne rozwiązania fabularne obrazu. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america ender's game iron man marvel spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-