baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #139 - Na filmowo


Zakończyły się zdjęcia do pilota serialu "S.H.I.E.L.D.", termin premiery pierwszego teasera filmu "The Wolverine" okazał się chybiony, promocja "Iron Mana 3" nabiera wiatru w żagle, trwają zdjęcia do "Amazing Spider-Man 2", Bryan Singer informuje o kolejnych członkach obsady "X-Men: Days of Future Past", a w Londynie rusza produkcja "Guardians of the Galaxy".

Simon Spurrier, twórca odpowiedzialny za przygody Legiona w X-Men Legacy, odpowiedział na kilka pytań fanów w ramach kolumny X-Position. Dotyczyły one w dużej mierze przyszłych losów głównego bohatera, a także postaci, jakie być może będą przewijać się w serii. (więcej)

Najnowszy teaser serii Ultimate Comics Spider-Man pozwala wnioskować, że Miles Morales - chłopak, który przejął po Peterze Parkerze maskę Spider-Mana - zrezygnuje z roli superbohatera. Twórcami historii będą Brian Bendis i David Marquez. (więcej)

Axel Alonso, świeżo po szczycie redakcyjnym, znalazł trochę czasu na odpowiadanie na pytania fanów. Nie zapomniał też zaprezentować kilkunastu stron z wyczekiwanych niecierpliwie komiksów. (więcej)

W tym tygodniu na łamach kolumny "X-Position" obecny był Brian Wood, twórca przygód mutantów w świecie Ultimate oraz nadchodzącej wielkimi krokami odnowionej serii X-Men, w której, wedle zapowiedzi, wystąpią same przedstawicielki płci pięknej. Co na ten temat miał do powiedzenia sam zainteresowany? (więcej)

Bryan Singer rozpoczął promocję filmu "Jack The Giant Slayer". Dziennikarze często pytają go jednak o "X-Men: Days of Future Past", m.in. o to, czy do swej roli powróci Halle Berry. (więcej)

Informacje, że w "Iron Manie 3" zobaczymy dziesiątki nowych zbroi wybudowanych przez Tony'ego Starka, przewijają się już od niespełna roku. Czyżby przeciekło pierwsze zdjęcie, które stanowi potwierdzenie tej tezy? (więcej)

Chociaż w zeszłym miesiącu informowaliśmy, że pierwszy teaser "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda zostanie zaprezentowany 12 lutego, to okazuje się, że była to tylko plotka. (więcej)

Po dziewiętnastu dniach, zakończono zdjęcia do pilota serialu "S.H.I.E.L.D.", będącego telewizyjnym spin-offem filmowego uniwersum Marvela - poinformowała producentka Maurissa Tancharoen. (więcej)

Najnowszy plakat do filmu "Iron Man 3" Shane'a Blacka przedstawia odtwarzanego przez Dona Cheadle Jamesa Rhodesa w zbroi Iron Patriot. (więcej)

The Hollywood Reporter przygotował długi artykuł na temat nominowanego w tym roku do Oscara za rolę w "Les Miserables" Hugh Jackmana. Nie omieszkano wspomnieć o roli, która wystrzeliła Australijczyka do międzynarodowej sławy. (więcej)

Chociaż zdjęcia na planie filmu "Guardians of the Galaxy" mają zacząć się dopiero w czerwcu, to ekipa zebrała się już w Londynie, a preprodukcja - szczególnie efektów specjalnych - już ruszyła. (więcej)

Reżyser "X-Men: Days of Future Past" Bryan Singer ogłosił nazwisko kolejnego aktora, który dołączył do obsady, podał datę rozpoczęcia zdjęć oraz zapowiedział, jakiego amerykańskiego prezydenta zobaczymy na ekranie. (więcej i więcej)

Chociaż na początku tego roku informowaliśmy, że Hayley Atwell, która wcieliła się w Peggy Carter w filmie "Captain America: The First Avenger", nie wróci do swej roli w sequelu, to właśnie dotarła do nas sprzeczna informacja. (więcej)

Podobnie jak to było w przypadku pierwszego pajęczego filmu Marca Webba, tak i przy sequelu jedną z pierwszych nakręconych scen będzie scena pogrzebu. Czyjego? (więcej)

Kilka miesięcy temu reżyser Marc Webb zapowiadał, że w "Amazing Spider-Man 2" tytułowy bohater dostanie podrasowany kostium. I rzeczywiście - najnowsze zdjęcie prezentuje większe pajęcze oko. (więcej)

Trwają poszukiwania obsady do filmu "Guardians of the Galaxy" w reżyserii Jamesa Gunna. Chociaż ostatnio skupialiśmy się na poszukiwaniach odtwórcy roli Star-Lorda, to przecież nie będzie on jedynym bohaterem filmu. Najnowsze plotki dotyczą tego, kto walczy o rolę Draxa Niszczyciela. (więcej)

Trwają spekulacje, kogo w filmie "X-Men: Days of Future Past" zagra Peter Dinklage. Źródła MTV Geek twierdzą, że znają odpowiedź na to pytanie. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon captain america guardians of the galaxy iron man marvel s.h.i.e.l.d. spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-