baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #138 - Trailer "Iron Man 3"


Najważniejszym wydarzeniem mijającego tygodnia była zapewne premiera drugiego trailera do filmu "Iron Man 3" w reżyserii Shane'a Blacka. Rozpoczęły się też zdjęcia do "Niesamowitego Spider-Mana 2" Marca Webba, a reżyser "X-Men: Days of Future Past" Bryan Singer zaczął zastanawiać się nad tym, jakich efektów użyje w swoim filmie. Tymczasem na komiksowym froncie zaprezentowano teaser eventu "Age of Ultron".

Bez zbędnych wstępów - prezentujemy oba trailery "Iron Man 3", które kilka godzin temu wyemitowano podczas meczu Super Bowl. (więcej)

Dziennikarz serwisu Latino Review twierdzi, że dotarł do rozpiski fabuły kolejnych filmów Marvel Studios - tych z Drugiej Fazy, włączając w to "Avengers 2", i tych z Fazy Trzeciej. (więcej)

Reżyser Marc Webb poinformował za pośrednictwem serwisu Twitter, że w poniedziałek rozpoczęły się zdjęcia do sequela filmu "Niesamowity Spider-Man". (więcej)

Reżyser i scenarzysta zaplanowanego na listopad 2015 roku "Ant-Mana", Edgar Wright, w wywiadzie dla serwisu IGN opowiedział o tym, czego fani mogą spodziewać się po jego filmie. (więcej)

Producenci tegorocznej oscarowej gali poinformowali, że na imprezie nie będzie mogło zabraknąć gwiazd najbardziej kasowego filmu 2012 roku. Którzy z Mścicieli 24 lutego wbiją się w smokingi (lub suknie), by celebrować to święto amerykańskiego kina? (więcej)

Shawn Ashmore, który wcielił się w Icemana w oryginalnej trylogii filmów o X-Men, wypowiedział się na temat powrotu do roli na potrzeby "X-Men: Days of Future Past". (więcej)

Marc Webb nie zaniedbuje Twittera. Po trzech dniach na planie "Amazing Spider-Man 2" zamieścił kolejne zdjęcie. Czyżby dawał fanom jakieś wskazówki dotyczące kolejnej postaci? (więcej)

Producentka Maurissa Tancharoen zamieściła w serwisie Tweeter zdjęcie z planu pilota serialu "S.H.I.E.L.D." z Clarkiem Greggiem w roli głównej. (więcej)

Reżyser Bryan Singer wyznał, że na potrzeby "X-Men: Days of Future Past" planuje użyć podobnych technik, co w niedługo wchodzącym na ekrany "Jack The Giant Slayer". (więcej)

Grafik Matt Ferguson, który w zeszłym roku stworzył plakat do "Iron Mana 3", tym razem zabrał się za drugi film Marvel Studios, który ma się ukazać w 2013 roku - "Thor: The Dark World". (więcej)

4 maja, z okazji Free Comic Book Day, ukaże się komiks Infinity. Jego autorami są Jonathan Hickman i Jim Cheung. Ma on być prologiem do wielkiego tegorocznego eventu, w którym udział wezmą serie Guardians of the Galaxy, Nova, Avengers i Thanos Rising. (więcej)

Zaprezentowano teaser kolejnej po "The Godkiller" historii w serii Iron Man. Jej twórcami będą Kieron Gillen i Dale Eaglesham. Reklamówkę narysował Greg Land. (więcej)

Marvel nie przestaje promować eventu "Age of Ultron". Najnowszy teaser narysował Brandon Peterson i przedstawia on alternatywne (?) wersje Mścicieli. (więcej)

W tym tygodniu w kolumnie "Axel-in-Charge" do Axela Alonso dołączył Brian Bendis. Na tapecie były więc był przede wszystkim jego projekty: All-New X-Men, Uncanny X-Men, Guardians of the Galaxy, "Age of Ultron" i Ultimate Comics Spider-Man. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

age of ultron ant-man avalon hulk iron man marvel s.h.i.e.l.d. spider-man thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-