baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #135 - Avalony i Zvalony


W tym tygodniu przede wszystkim zachęcamy do udziału w organizowanym przez Avalon plebiscycie na najlepsze i najgorsze w Marvelu 2012. Nie zapominamy też o porcji świeżych nowinek dotyczących nadchodzących komiksów, seriali i filmów osadzonych w uniwersum Domu Pomysłów.

Po raz kolejny z początkiem roku zabieramy się za podsumowania roku poprzedniego. Gorąco więc zachęcamy do głosowania na najlepszych i najgorszych roku 2012 - to Wy przyznajecie Avalony i Zvalony! (więcej)

Wiemy już, czego dotyczył teaser "XX" sprzed tygodnia. Scenarzysta Brian Wood i artysta Olivier Coipel wezmą się za nową serię X-Men, z całkowicie żeńską obsadą. (więcej)

Ogłoszono nominowanych do 24-tych GLAAD Awards. Pisana przez Marjorie Liu seria Astonishing X-Men została nominowana do GLAAD Media Award w kategorii "Najlepszy komiks". (więcej)

W Avengers Arena #7 rozpocznie się nowa przewidziana na 6 numerów historia zatytułowana "Game On". Redaktor Bill Rosemann opowiedział, co czeka nas w przyszłych odsłonach serii. (więcej)

Z okazji majowej premiery filmu "Iron Man 3", Marvel przygotował aż 14 okładek z zakutym w zbroję Tonym Starkiem, które zdobić będą komiksy ukazujące się w przeciągu 4 tygodni przed premierą. (więcej)

W tym tygodniu w kolumnie "X-Position" na pytania fanów odpowiadał James Asmus - scenarzysta serii Gambit. (więcej)

Najnowszą odsłonę autorskiej kolumny redaktor naczelny Marvel Axel Alonso poświęcił całkowicie na odpowiedzi na pytania fanów. A ci m.in. chcieli wiedzieć, po co Dom Pomysłów robi tyle eventów. (więcej)

Po ogłoszeniu, że grany przez Clarka Gregga agent Coulson będzie głównym bohaterem serialu "S.H.I.E.L.D.", pamiętając o tym, co stało się z tą postacią w "Avengers" większość doszła do jedynego logicznego wniosku - "S.H.I.E.L.D." będzie prequelem. Okazuje się, że ten wniosek jest błędny. (więcej)

Adewale Akinnuoye-Agbaje, który w "Thor: The Dark World" wcieli się w dwie postaci - Kurse'a i Algrima - zdradził, z kim przyszło mu się zmierzyć w scenach akcji. (więcej)

Scarlett Johansson (Black Widow) i Sebastian Stan (Bucky Barnes) powoli przygotowują się do rozpoczęcia zdjęć na planie "Captain America: The Winter Soldier" w reżyserii braci Russo. (więcej)

Chociaż produkcja serialu "AKA Jessica Jones" na podstawie komiksu Alias została wstrzymana przez studio ABC w maju zeszłego roku, niekoniecznie oznacza to koniec tego projektu. (więcej)

Mark Millar, konsultant komiksowych filmów studia 20th Century Fox, odniósł się do częstych oskarżeń, że Wolverine jest zbyt eksploatowany. (więcej)

Na razie wygląda na to, że rola "kreatywnego konsultanta", jaką Mark Millar pełni w 20th Century Fox, sprowadza się do mówienia. Tym razem szkocki scenarzysta mówił o filmowych adaptacjach X-Men. (więcej)

Prace na planie niezatytułowanego jeszcze sequela "Niesamowitego Spider-Mana" w reżyserii Marca Webba jeszcze się nie rozpoczęły, ale scenariusz został ukończony i wielu wychodzi z siebie, by poznać jego szczegóły. (więcej)

Podczas imprezy z okazji ogłoszenia nominacji do nagród Bafta, Hugh Jackman krótko odniósł się do reżyserowanego przez Bryana Singera filmu "X-Men: Days of Future Past". Czy wypowiedź aktora powinniśmy brać dosłownie, czy z lekkim przymrużeniem oka? (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers iron man marvel s.h.i.e.l.d. spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-