baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Spotkanie z Rafałem Szłapą


msk_m W najbliższy piątek - 11.01.13 - o godzinie 18:30 w krakowskiej Artetece Małopolskiego Ogrodu Sztuki odbędzie się spotkanie z Rafałem Szłapą, podczas którego autor opowie o Blerze i planach na przyszłość.
Jesień 1998. Młody mężczyzna przemierza boczne drogi województwa małopolskiego. Wraca z podróży służbowej. Od domu dzieli go już niewiele. Jednak nie będzie mu dane spokojnie dotrzeć do celu… Gdy budzi się na szpitalnym łóżku, jest superbohaterem w komiksowym stylu, obdarzonym nadludzkimi umiejętnościami. Jaka jest prawda? Czy Bler to jedynie wynik eksperymentu, któremu został poddany bohater? A może rzeczywiście zawsze był człowiekiem o nadprzyrodzonych zdolnościach, pomagającym bliźnim w potrzebie i jedynie ma zaburzenia pamięci?

bler spotkanie


O swoim bohaterze, trzech albumach z jego przygodami, oraz innych projekt nad którymi pracuje – opowie autor “Blera”, Rafał Szłapa.

Prowadzenie: Michał Jankowski

Spotkanie odbędzie się na drugim piętrze Artetki, będącej częścią nowo otwartego Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Drugie piętro Arteteki jest domeną sztuk wizualnych, gdzie znajduje się liczący prawie 2.000 pozycji zbiór komiksów, a w przyszłości prezentowane będą również: ilustracje książkowe i prasowe, plakaty, street art, fotografie, filmy animowane oraz gry komputerowe.

UWAGA: Wejście do Arteteki od ul. Szujskiego!

Małopolskie Studio Komiksu


[Anonimowy Grzybiarz za MSK]

Tagi

Bler Piątkowe spotkania z komiksem Rafał Szłapa


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-