NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #133 - Peter David w potrzebie


marvelcomicsplW pierwszej odsłonie "Tygodnia w Marvelu" w 2013 roku nie zabraknie nowinek dotyczących nadchodzących komiksowych ekranizacji a także zwycięzcy trwającego od 3 miesięcy plebiscytu na najlepszą historię opublikowaną przez Marvela. Zaczniemy jednak od dość przykrej wiadomości – Peter David, scenarzysta Hulka, X-Factor, adaptacji Mrocznej Wieży i autor wielu książek ze świata Star Trek i nie tylko, miał wylew.

Peter David, nagrodzony Eisnerem pisarz i obecny scenarzysta serii X-Factor i komiksowych adaptacji "Mrocznej Wieży" Stephena Kinga, miał wylew. Na swojej stronie internetowej David poinformował, że podczas rodzinnych wakacji na Florydzie nagle stracił władzę nad prawą stroną ciała. Jego żona od tygodnia na bieżąco informuje o stanie, w jakim znajduje się jej mąż. (więcej i więcej)

W ostatnią środę 2012 roku ukazał się być może najbardziej kontrowersyjny komiks ostatnich 12 miesięcy, czyli Amazing Spider-Man #700. Dowiedzieliśmy się z niego, że maskę Pająka będzie od tej pory nosił... (więcej)

Redaktor naczelny Marvela Axel Alonso wygospodarował jeszcze trochę czasu między świętami a Nowym Rokiem, by dokończyć podsumowywanie mijającego roku 2012. (więcej)

Pierwsze wydanie autorskiej kolumny redaktora naczelnego Marvel Comics Axela Alonso to spojrzenie w przyszłość. Czego czytelnicy mogą oczekiwać po komiksach wydawanych w tym roku przez Dom Pomysłów? (więcej)

Tym razem na pytania fanów w kolumnie X-Position odpowiadał Greg Pak, scenarzysta X-Treme X-Men, który oprócz pytań dotyczących grupy podróżujących po innych wymiarach mutantów napomknął o nadchodzącym crossoverze zatytułowanym X-Termination. (więcej)

Od czasu premiery pierwszego trailera filmu "Iron Man 3" część fanów nie jest pewna, czy "mroczniejszy" klimat obrazu przebijający przez zwiastun im odpowiada. Marvel Studios próbowało uspokoić nastroje. A co na to Robert Downey Jr? (więcej)

James McAvoy, szkocki aktor, który w "X-Men: Pierwsza Klasa" Matthew Vaughna wcielił się w profesora Xaviera, opowiedział na co liczy podczas realizacji "X-Men: Days of Future Past". (więcej)

"Avengers" - najbardziej kasowy film tego roku, jest też czwartym najbardziej piraconym obrazem - wynika z danych portalu Torrent Freak. (więcej)

Firma Industrial Light And Magic, która odpowiadała za część efektów w najbardziej kasowym filmie tego roku - "Avengers" Jossa Whedona, zaprezentowała filmik, w którym przedstawia proces tworzenia jednej z bardziej wymagających scen z trzeciego aktu filmu. (więcej)

Aktorka Ming-Na, która w najnowszym serialu Jossa Whedona "S.H.I.E.L.D." ma się wcielić w Melindę May, pilota i ekspertkę od broni, powiedziała kilka słów o swym udziale w tej produkcji. (więcej)

Pojawiły się nowe doniesienia o tym, kto jest trzecim aktorem w wyścigu po rolę Star-Lorda w filmie "Guardians of the Galaxy". Do walki z Jimem Sturgessem i Zacharym Levi najprawdopodobniej stanie... Joseph Gordon-Levitt. (więcej)

Hayley Atwell, która wcieliła się w Peggy Carter w filmie "Captain America: The First Avenger" poinformowała, że nie wróci do swej roli w sequelu, "Captain America: The Winter Soldier", do którego zdjęcia rozpoczną się już w marcu. (więcej)

Co ekipa "Iron Man 3" robi w Pekinie? Czy Kat Dennings jest zadowolona z "Thor: The Dark World"? I czy w wyścigu po rolę Star-Lorda w "Guardians of the Galaxy" pojawił się kolejny aktor związany do tej pory z DC? (więcej)

Podczas promocji filmu "Warm Bodies" Nicholas Hoult został zapytany o "X-Men: Days of Future Past". Czy aktor wie, co w sequelu do filmu Matthew Vaughna będzie czekało jego bohatera, Beasta? (więcej)

Wcielająca się w Lady Sif w filmie "Thor: The Dark World" Jaimie Alexander opowiedziała trochę więcej o filmie reżyserowanym przez Alana Taylora. Czy rola Sif została rozbudowana? Jak pracowało się z Alanem Taylorem? I czego mogą spodziewać się czytelnicy komiksów? (więcej)

Równo trzy miesiące temu rozpoczynaliśmy eliminacje do plebiscytu "Spectacular Stories". Dziś poznajemy zwycięzcę naszej Areny. Finał między siebie podzielili mutanci. Jednak tym razem były tam aż cztery historie do wyboru. Kto więc zwyciężył? (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america guardians of the galaxy iron man marvel peter david s.h.i.e.l.d. spider-man thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-