baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #132 - Zapowiedzi na marzec


marvelcomicsplOprócz marcowych zapowiedzi, w tym tygodniu poznaliśmy ostatniego członka obsady serialu "S.H.I.E.L.D.", dowiedzieliśmy się kto dołączył do ekipy "X-Men: Days of Future Past" i kto pozostał w wyścigu o rolę Star-Lorda w filmie "Guardians of the Galaxy" oraz zobaczyliśmy nowe zdjęcia z "Iron Man 3".

Na marzec Marvel przygotował stosunkowo mało nowych serii. Ma to jednak swe logiczne wyjaśnienie - zapewne wydawca nie chce odciągać uwagi od historii, nad którą Brian Bendis i Bryan Hitch pracowali latami - "Age of Ultron". Wtedy właśnie będziemy mogli przeczytać 3 pierwsze numery i kilka tie-inów. Zapowiedzi: Marzec 2013

W tym tygodniu poznamy ostateczny los Petera Parkera, który znajduje się obecnie w bardzo nieciekawym położeniu. Scenarzysta Dan Slott skomentował wydarzenia z #698 i #699 Amazing Spider-Man, więc jeśli nie czytaliście tych komiksów, to spodziewajcie się spoilerów! (więcej)

Rysownik Bryan Hitch, który stworzył wraz z Markiem Millarem dwie serie Ultimates, które stanowiły jedne z istotniejszych komiksów podczas przenoszenia na duży ekran marki Avengers, po latach współpracy zdecydował się odejść z Marvela. Szczerze powiedział, dlaczego zdecydował się na ten krok. (więcej)

W październiku, amerykańskim Miesiącu Walki z Rakiem, Marvel przygotował serię alternatywnych okładek mających zwrócić uwagę czytelników na tą chorobę. Wygląda na to, że na tym ta inicjatywa się nie skończy. Podobno w przyszłym roku na raka zachoruje jedna z superbohaterek. (więcej)

Scenarzysta Amazing Spider-Man Dan Slott zapowiedział już kilka tygodni temu, że kiedy ukaże się ostatni numer serii, on zniknie na jakiś czas z mediów, by przeczekać zawieruchę. I chociaż oficjalnie zeszyt ma się ukazać w drugi dzień Świąt, to został już rozesłany do sklepów. A to znaczy, że niektórzy już go przeczytali. I swą frustrację postanowili wyładować na scenarzyście - w karalny wręcz sposób. Na to Slott nie mógł pozostać obojętny. (więcej)

Ostatnia w tym roku odsłona kolumny "Axel-in-Charge" jest świetną okazją na wspominki. Co zapadło Axelowi Alonso w pamięci? I na co radzi zwrócić uwagę w przyszłym roku? (więcej)

Samuel L. Jackson, odtwórca roli Nicka Fury w większości filmów Marvel Studios, przy okazji wywiadów do filmu "Django Unchained" Quentina Tarantino nie omieszkał wspomnieć o przyszłości swego komiksowego bohatera. (więcej)

Jamie Foxx, aktor wcielający się w Electro w sequelu do "Niesamowitego Spider-Mana" w reżyserii Marca Webba, opowiedział, czego widzowie będą mogli spodziewać się po odtwarzanej przez niego postaci. (więcej)

Do premiery filmu "Iron Man 3" zostało jeszcze prawie pół roku, ale niektóre firmy już teraz przygotowują się do tego wydarzenia. Na przykład koszulki z bohaterami filmu pozwalają już teraz bliżej przyjrzeć się zbrojom Tony'ego Starka i Jamesa Rhodesa. (więcej)

Reżyser Bryan Singer za pośrednictwem serwisu Twitter ogłosił wszem i wobec, że Hugh Jackman - czyli filmowy Wolverine - dołączył do obsady najnowszego filmu o mutantach: "X-Men: Days of Future Past". (więcej)

Reżyser Joss Whedon przy okazji projekcji swojego filmu "Avengers" w Director's Guild of America w Hollywood, odpowiedział na kilka pytań. Czy jego wypowiedzi są wskazówkami co do tego, co planuje dla "Avengers 2"? (więcej)

Najnowsze zdjęcie z filmu "Iron Man 3" przedstawia zbliżenie na porządnie obitego Tony'ego Starka (Robert Downey Jr.) w zbroi Iron Mana. (więcej)

Obsada serialu "S.H.I.E.L.D." znów się powiększyła, ale o kogo? I czy Samuel L. Jackson i Tom Hiddleston wrócą do swoich ról w więcej niż jednym filmie Drugiej Fazy? (więcej)

Artysta Andy Park, który obecnie pracuje przy filmach "Iron Man 3", "Thor: The Dark World" i "Captain America: The Winter Soldier", zaprezentował swoje prace, które przygotował na potrzeby wcześniejszego hitu Marvel Studios – "Avengers". (więcej)

Variety donosi, że w wyścigu po jedną z głównych ról w filmie "Guardians of the Galaxy" - Petera Quilla AKA Star-Lorda - pozostało już tylko dwóch, góra trzech aktorów. Kto ma szansę zostać gwiazdą obrazu w reżyserii Jamesa Gunna. (więcej)

Poproszony o jakąś ciekawostkę dotyczącą jego najnowszego filmu "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda, odtwórca głównej roli Hugh Jackman potwierdził, że na ekranie zobaczymy kogoś z przeszłości Logana. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

age of ultron avalon avengers guardians of the galaxy iron man marvel s.h.i.e.l.d. spider-man thor wolverine


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-