baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #127 - "Thor 2" na planie w Londynie


marvelcomicsplMijający tydzień przyniósł bardzo dużo zdjęć i filmików z londyńskiego planu filmu "Thor: The Dark World" w reżyserii Alana Taylora. Poza tym, Dom Pomysłów wypuścił dwa kolejne teasery nowych serii Marvel Now!, tym razem startujących w marcu.

W Londynie pojawił się m.in. główny bohater filmu – Thor w osobie Chrisa Hemswortha, oraz czarny charakter, odtwarzany przez Christophera Ecclestone'a Malekith:
- filmiki (więcej i więcej),
- Mroczne Elfy (więcej),
- Thor vs. Malekith (więcej).

Reżyserzy Bryan Singer i Marc Webb, odpowiedzialni kolejno za "X-Men: Days of Future past" i sequel "Niesamowitego Spider-Mana", wypowiedzieli się ostatnio w materii kostiumów. (więcej)

Kilka dni później Bryan Singer uspokoił fanów zaniepokojonych doniesieniami o tym, że za kostiumy w "X-Men: Days of Future Past" odpowiadać będzie Louise Mingenbach. Do tego wyścig po rolę Harry'ego Osborna w sequelu "Niesamowitego Spider-Mana" właśnie się rozpoczął. (więcej)

Joss Whedon zatrudnił kolejne osoby, które zasilą ekipę serialu "S.H.I.E.L.D.". Do Clarka Gregga i Ming Na dołączyła para kolejnych aktorów, którzy wcielą się w agentów tytułowej rządowej organizacji. (więcej)

Pojawiły się najnowsze zdjęcia z planu "The Wolverine" w Sydney. Najprawdopodobniej można zobaczyć na nich prace nad sceną, w której oprychy porzucają zmasakrowanego Logana. (więcej)

Aktor Andrew Garfield, który wcielił się w Petera Parkera w "Niesamowitym Spider-Manie" Marca Webba, podczas ostatniej rozmowy u Ellen Degeneres zdradził termin rozpoczęcia zdjęć do niezatytułowanego jeszcze sequela. (więcej)

Nowinki filmowe mamy już za sobą. Pora przejść do tych komiksowych. Najnowsza telekonferencja z cyklu "Next Big Thing" dotyczy historii "The Godkiller", która rozpocznie się w Iron Man #6 Kierona Gillena i Grega Landa. (więcej)

W stałej wtorkowej kolumnie na stronie Marvela pojawił się wywiad z Chrisem Yostem. Scenarzysta serii Scarlet Spider postanowił zdradzić czytelnikom, co zaplanował na rok 2013, a na dołączonych ilustracjach zobaczycie jak szkarłatny bohater spędzi nadchodzące Święta. (więcej)

W tym tygodniu Axel Alonso odniósł się do opóźnień, które trapią nową flagową serię Uncanny Avengers już od drugiego numeru. Opowiadał też o tym, jak Marvel podchodzi do wybierania artystów do poszczególnych projektów. (więcej)

W nowym wydaniu kolumny X-Position Marjorie Liu odpowiadała na pytania fanów dotyczące m.in. współpracy X-Men z Avengers, powrotu Jubilee oraz Cecilii Reyes i Karmy. (więcej)

Wreszcie wspomniane wcześniej teasery Marvel Now!:
- Snikt (więcej),
- Age of Ultron (więcej).

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers marvel s.h.i.e.l.d. spider-man thor wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-