baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #126 - Fearless Defenders


marvelcomicsplDom pomysłów nie skończył prezentować nowych serii. Najnowszą jest zaplanowana na luty 2013 Fearless Defenders. Dużo też dzieje się na francie filmowym – twórcy "The Wolverine", "X-Men: Days of Future Past", "Iron Man 3" i "Thor: The Dark World" pracują pełną parą.

Chociaż nowy pomocnik Spider-Mana, Alpha, został uznany za jedną z najbardziej irytujących postaci komiksowych (przynajmniej na Avalonie przeważały takie głosy), Marvel dalej promuje tego bohatera. Już w lutym przyszłego roku wystąpi on we własnej miniserii. (więcej)

Gościem niedawnego wydania kolumny był starszy redaktor Marvel Comics Mark Paniccia. Wywiad skupił się przede wszystkim na nowych seriach: Indestructible Hulk, Iron Man vol. 5 oraz linii Ultimate. (więcej)

Kolejne wydanie cotygodniowej kolumny X-Position, a w niej Peter David, scenarzysta odpowiedzialny za przygody zwariowanej agencji detektywistycznej X-Factor. Jakie nowe niespodzianki autor szykuje dla swoich czytelników? (więcej)

Punisher przyprawiał już o ból głowy wielu bohaterów, którzy nie zgadzają się ze stosowanymi przez niego metodami walki ze zbrodnią. Tym razem grupa najpotężniejszych herosów postanowiła rozwiązać problem Franka raz na zawsze. (więcej)

Cullen Bunn i Will Sliney będą twórcami najnowszej ogłoszonej przez Dom Pomysłów serii, która zadebiutuje w lutym. Fearless Defenders skupi się na zebranym przez Valkyrie zespole, składającym się wyłącznie z pań. (więcej)

W tym tygodniu redaktor naczelny Marvela opowiedział co nieco o nowych, startujących w ramach Marvel Now! seriach: Avengers Arena, Fearless Defenders i Uncanny X-Men. (więcej)

W ostatnich tygodniach na łamach kolumny X-Position żegnaliśmy twórców przez długi czas związanych z seriami o mutantach. Tym razem jednak witamy dwóch nowych scenarzystów, Gerry'ego Duggana oraz Briana Posehna, którzy w Marvel Now! będą zajmować się serią Deadpool. Oto, co duet scenarzystów i komików w jednym szykuje dla Pyskatego Najemnika. (więcej)

Najprawdopodobniej do obsady sequela "Niesamowitego Spider-Mana" w reżyserii Marca Webba dołączy niedługo Jamie Foxx. Plotkuje się, że nominowany do Oscara aktor miałby zagrać Elektro. (więcej)

W każdym z dotychczasowych filmów, Thor nosił trochę inny kostium. Nie inaczej ma być też w mającym ukazać się za rok "Thor: The Dark World". Dowodem jest najnowsze zdjęcie z planu tej produkcji, w której dubler Chrisa Hemswortha, Bobby Holland Hanton, nosi najnowszą iterację asgardzkich ubrań skrojonych dla boga piorunów. (więcej)

Mark Millar wyjaśnił, dlaczego Matthew Vaughn zdecydował się zrezygnować z reżyserowania "X-Men: Days of Future Past" i ustąpił miejsca Bryanowi Singerowi. (więcej)

Simon Philips, prezes Marvel Entertainment International and Consumer Products, podczas prezentacji w Sao Paulo wypowiedział się na temat filmu "Iron Man 3". Potencjalnie zdradził kilka istotnych elementów fabuły. (więcej)

Od niespełna roku mówiono, że zdjęcia do "X-Men: Days of Future Past" rozpoczną się w styczniu 2013 roku. Dziś wiemy, że ekipa na plan wejdzie nieco później. Nie martwcie się jednak, bo 20th Century Fox i Mark Millar mają Plan. (więcej)

Po tym, jak zaprezentowano okładkę pierwszego numeru komiksu Guardians of the Galaxy niektórzy zaczęli spekulacje, że postać w zbroi to nikt inny, jak Iron Man. I że jego obecność w tym projekcie jest ściśle powiązana z filmem o tym samym tytule. (więcej)

Zdjęcia do "X-Men: First Class" odbywały się przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, skąd pochodzi reżyser filmu, Matthew Vaughn. Sequel też miał być realizowany na Wyspach, ale po zmianie na stanowisku reżysera najprawdopodobniej zapadnie decyzja o innym miejscu. (więcej)

Prace na planie "The Wolverine" Jamesa Mangolda z Hugh Jackmanem w roli tytułowej idą pełną parą. Film ma pokazać nowe podejście 20th Century Fox do filmów na podstawie komiksów Marvela, więc zainteresowanie produkcją, której premierę zaplanowano na lipiec 2013, jest wysokie. Dowodem są chociażby najnowsze zdjęcia z planu. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers deadpool guardians of the galaxy iron man marvel punisher spider-man thor wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-