baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #124 - New York Comic Con 2012


marvelcomicspl>W zeszłym tygodniu miał miejsce drugi co do wielkości konwent komiksowy w Stanach – New York Comic Con. Marvela nie mogło na nim zabraknąć, tym bardziej, że z biur wydawnictwa jest to rzut kamieniem. Czym Dom Pomysłów zaskoczył konwentowiczów? W mijającym tygodniu zaś, Disney opublikował zarysy fabularne filmów "Iron Man 3" i "Thor: The Dark World", a Mark Millar powiedział, czego możemy spodziewać się po filmach "X-Men: Days of Future Past" i "Fantastic Four". Na dokładkę serwujemy informacje o sequelu "Niesamowitego Spider-Mana".

Tradycyjnie już Marvel zorganizował panel "House of Ideas". Oprócz standardowych informacji, które Dom Pomysłów co spotkanie powtarza, znalazły się dwie perełki o nowym komiksie z pod szyldu Marvel Infinite Comics, a także o zmianach w Marvel Digital Comics Unlimited. (więcej)

Podczas konwentu w Nowym Jorku Marvel miał tyle do powiedzenia na temat Avengers, że rozdzielił to na dwa panele. Czy fani Mścicieli już powinni się cieszyć? (więcej)

Na panelu poświęconemu uniwersum Ultimate dowiedzieliśmy się odrobinę, jakie plany mają jego twórcy. Niestety, nie podano wielu konkretów. (więcej)

Na swój panel Joe Quesada zaprosił wielu gości. Najbardziej z przedstawionych wiadomości powinni się cieszyć fani Punishera oraz kosmicznej części uniwersum Marvela. (więcej)

Po raz pierwszy panel "Marvel Video Games" miał dotyczyć tak dużej ilości tytułów firmowanych logiem Domu Pomysłów. Dziwić więc może skromny skład referentów, wynoszący jedynie 3 osoby. Byli to: Todd "TQ" Jefferson, Javon Frazier oraz Chris Baker, odpowiedzialni za koordynację na linii Marvel - studia developerskie oraz marketing produktów. (więcej)

"Marvel Heroes" otrzymało własny, oddzielony od reszty gier z uniwersum Marvela, panel. Wzięli w nim udział zarówno członkowie Gazillion, studia pracującego nad grą, jak i pracownicy Marvela z działu Produkcji Gier. Przedstawiono nowe postacie, oraz nowe informacje na temat rozgrywki. (więcej)

Oprócz Earth's Mightiest Heroes, Cup O'Joe, gier video oraz uniwersum Ultimate na imprezie poświęconej bohaterom Marvela nie mogło zabraknąć postaci obdarzonych genem X. Co Dom Pomysłów szykuje w najbliższym czasie dla mutantów po Avengers vs. X-Men i nie tylko? (więcej)

Panel Marvel TV na konwencie w Nowym Jorku zdominowała jedna rewelacyjna wiadomość: Clark Gregg dołączył do obsady serialu "S.H.I.E.L.D.", co oznacza, że uwielbiany przez fanów agent Coulson jeszcze nie raz zabłyśnie na ekranie. (więcej)

na razie kończymy z doniesieniami z konwentu. Wygląda na to, że duet Allan Heinberg-Jimmy Cheung postanowili wypuścić ze swoich troskliwych ramion zespół, który stworzyli. Twórcami najnowszej serii Young Avengers będą Kieron Gillen i Jamie McKelvie. (więcej)

W związku z nową inicjatywą wydawniczą Marvela (mowa o Marvel NOW!), byliśmy ostatnio częstowani zapowiedziami nowych komiksów. Okazuje się, że teaser i hasło "Superior" dotyczyło nowej serii z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej. (więcej)

Jedną odsłonę swej autorskiej kolumny Axel Alonso poświęcił na odpowiadanie na pytania fanów. Co czeka Hope Summers, Ultimate Johnny'ego Storma lub linię x-tytułów? Dowiecie się tutaj. (więcej)

Po raz ostatni na łamach X-Position obecny był Daniel Way, odpowiedzialny dotychczas za przygody Deadpoola, a w niedługim czasie autor serii Thunderbolts, a także gry video z Pyskatym Najemnikiem w roli głównej. I właśnie te kwestie dominowały w tym wydaniu kolumny. (więcej)

Bohaterem najnowszego wydania X-Position jest David Lapham, scenarzysta Age of Apocalypse. Głównymi tematami poruszanymi przez autora są dynamika między postaciami, trudy pracy nad tworzeniem historii w alternatywnej rzeczywistości oraz szanse na pojawienie się nowych postaci w serii. (więcej)

W tym tygodniu szef Marvel Comics Axel Alonso mówił o współpracy z "ESPN The Magazine", wychodzącym z hibernacji kosmicznym zakątku uniwersum Domu Pomysłów, a także o Deadpoolu i Punisherze. (więcej)

Czas na wiadomości filmowe. Dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że scenarzysta komiksowy Mark Millar został zatrudniony przez 20th Century Fox na stanowisku konsultanta wszystkich filmów studia powstających na podstawie komiksów Marvela. Co o swej nowej roli sądzi sam zainteresowany? (więcej)

Pojawiło się oficjalne streszczenie fabuły filmu "Thor: The Dark World" w reżyserii Alana Taylora. Czy studio rzuciło więcej światła na trwające właśnie w Islandii zdjęcia? I czy po kontuzji Jaimie Alexander, rola Lady Sif została zmniejszona? (więcej)

Serwis Latino Review poinformował, że kolejni aktorzy są w trakcie rozmów z twórcami "Captain America: The Winter Soldier". Do tego pojawiły się plotki na temat postaci z "Guardians of the Galaxy". (więcej)

"Ant-Man" dostał datę premiery, "Thor: The Dark World" i "Iron Man 3" wejdą do kin w 3D, a pewien aktor z "Captain America: The First Avenger" ma nadzieję... nie wracać w sequelu. Prezentujemy najnowsze doniesienia o filmowych projektach Domu Pomysłów. (więcej)

Aktorzy z obsady filmu "Iron Man 3", James Badge Dale i Paul Bettany, wypowiedzieli się na temat pracy nad obrazem z Robertem Downey Jrem w roli tytułowej. (więcej)

Po prezentacji streszczenia fabuły "Thor: The Dark World", tym razem dowiemy się, co zaplanowali widzom scenarzyści "Iron Man 3", a przy okazji zobaczymy nowe zdjęcia promocyjne. (więcej)

Mark Millar, który od niedawna w 20th Century Fox koordynuje wszystkie filmy na podstawie komiksów Marvela, wypowiedział się na temat "X-Men: Days of Future Past" Matthew Vaughna, do którego zdjęcia mają się rozpocząć w styczniu przyszłego roku. (więcej)

Wiemy już, że reżyser Marc Webb i para głównych aktorów - Andrew Garfield i Emma Stone - powrócą, by stworzyć sequel tegorocznego "Niesamowitego Spider-Mana". Możliwe że teraz, dość pokrętną drogą, poznaliśmy plany studia co do postaci Gwen Stacy. (więcej)

Czy znana z "Firefly", "Serenity" i "Terminator: The Sarah Connor Chronicles" Summer Glau jest zainteresowana rolą w "S.H.I.E.L.D."? Czy film "Deadpool" ma szanse na powstanie? I co nowego dzieje się w kąciku "Guardians of the Galaxy"? (więcej)

Mark Millar rzucił odrobinę światła na prace nad rebootem filmu "Fantastic Four" w reżyserii Josha Tranka. (więcej)

Wprawdzie mało kto miał co do tego wątpliwości, ale teraz mamy potwierdzenie - w "Thor: The Dark World", podobnie jak w dwóch poprzednich filmach, między Thorem a Lokim dojdzie do rękoczynów. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers deadpool fantastic four iron man marvel punisher S.H.I.E.L.D. spider-man thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-