baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #120 - Biją się na planie "Thor 2"!


marvelcomicsplW tym tygodniu nastąpił wysyp robionych ukradkiem zdjęć z planu filmu "Thor: The Dark World" w angielskim Bourne Wood. W scenie wielkiej bitwy uczestniczy większość pierwszoplanowych aktorów. Poza tym, z festiwalu filmowego w Toronto napłynęło dużo plotek dotyczących produkcji Marvel Studios, a sam Dom Pomysłów nadal intensywnie promuje Marvel Now.

Zanim jednak do tego przejdziemy popatrzmy, co piszczy w stricte komiksowej trawie. W tegorocznej edycji nagród Harveya Dom Pomysłów miał szansę wygrać w 13 kategoriach. Ostatecznie Marvel zatryumfował 6 razy, w tym - za sprawą serii Daredevil - w tych bardziej prestiżowych kategoriach. (więcej)

W drugiej części wywiadu z Brianem Bendisem (po pierwszą odsyłamy tutaj), scenarzysta zdradził co nieco swoich planów na ostatnią pisaną przez siebie historię o Mścicielach. (więcej)

Wystarczy rzut oka na okładkę do Ultimate Comics Ultimates #19 autorstwa Adiego Granova, by wydedukować, że Iron Patriot zawita w grudniu do uniwersum Ultimate. Z hasłem "Iron Patriot Wants You To Help Rebuild America", kto będzie skrywał się za stalową maską? (więcej)

Wiadomo już, czego dotyczył teaser ze słowem "Lightning". Nową serią, której tworzeniem zajmą się Daniel Way i Steve Dillon, jest Thunderbolts. (więcej)

Ujawniono też, czego dotyczył zeszłotygodniowy teaser ze słówkiem "survive". Nowa startująca w grudniu seria Denisa Hopelessa i Keva Walkera to Avengers Arena. (więcej)

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Marvel nie skończył wprowadzać do swego planu wydawniczego nowych i restartowanych serii. Dowodem tego jest najnowszy teaser ze słówkiem "superior", który jest jednak pozbawiony nazwisk twórców. (więcej)

Run Ricka Remendera w serii opowiadającej o perypetiach oddziału zabójców pod wodzą Wolverine'a dobiega końca. W grudniu, gdy ukaże się ostatnia część historii "Final Execution", scenarzysta opuszcza tytuł, aby skupić się na pisaniu Uncanny Avengers i Captain America. Jednak, zanim to nastąpi, wspólnie z Philem Noto, postanowił opowiedzieć co szykuje pod koniec swojego panowania w Uncanny X-Force. (więcej)

Marvel poświęcił swoją cotygodniową kolumnę Q&A scenarzyście Danowi Slottowi. Powód tego jest prosty: Dan pisze przygody Człowieka Pająka na łamach Amazing Spider-Man, a już w grudniu ukaże się #700 numer tej serii. (więcej)

W tym tygodniu Axel Alonso wziął sobie urlop. W zastępstwie wytypował redaktora x-tytułów Nicka Lowe, który z kolei zaprosił Jepha Loeba i Dana Slotta. Panowie opowiedzieli o projekcie A+X. (więcej)

W cotygodniowej odsłonie X-Position wielu scenarzystów opowiada o swojej pracy nad danym tytułem związanym ze światem mutantów. Jednak czasami się zdarza, że w kolumnie pojawiają się wydawcy. Tak jest i tym razem, a zaproszonymi na wywiad są Nick Lowe, Daniel Ketchum, Jordan D. White oraz Jeanine Schaefer. Temat przewodni - Marvel NOW! i pytania jakimi zasypali ich fani dotyczące przyszłości mutantów. (więcej)

Klimatyczna scenografia, sztuczna mgła, płomienie, wybuchy, dziesiątki statystów, tyle samo kaskaderów, jeszcze więcej członków ekipy i w środku tego całego zamieszania oni... Chris Hemsworth (Thor) i Jaimie Alexander (Sif) - dają popalić podczas scen bitwy w Bourne Wood w Anglii na planie "Thor: The Dark World". (więcej, więcej, więcej i więcej)

Reżyser "Avengers" Joss Whedon wypowiedział się na temat Jamesa Gunna, reżysera filmu "Guardians of the Galaxy", i jego planów co do tego obrazu. (więcej)

Na festiwalu filmowym w Toronto, podczas promowania swojego filmu "Much Ado About Nothing", reżyser Joss Whedon nie unikał odpowiedzi na pytania o jego dalszą przygodę z Marvel Studios. (więcej i więcej)

Dziennikarz Steven Weintraub z portalu Collider miał szansę zamienić kilka słów z Chrisem Evansem. Dowiedział się, kiedy aktor wraca do roli Kapitana Ameryka. (więcej i więcej)

Joss Whedon, który - oprócz "Avengers 2" - ma na głowie serial "S.H.I.E.L.D." krótko opowiedział, czego będzie się można spodziewać po jego najnowszej produkcji telewizyjnej. (więcej)

Od czasu, kiedy produkcja filmu została wstrzymana ze względu na kontuzję Roberta Downeya Jra, prasa nie rozpieszcza nas doniesieniami z planu "Iron Mana 3". Niedługo powinno się to zmienić. (więcej)

Po fenomenalnym sukcesie "Avengers" Jossa Whedona, na ręce Marvel Studios patrzą tysiące par oczu fanów i ludzi z branży. Spijają z ust przedstawicieli studia wszelkie informacje dotyczące potwierdzonych i nie potwierdzonych produkcji. (więcej)

Nathan Fillion jest bardzo lubiany w środowisku fanowskim za jego udział w takich projektach, jak "Firefly", "Serenity" i "Dr. Horrible's Sing-Along Blog" Jossa Whedona i "Super" Jamesa Gunna. Ponieważ oba ci reżyserzy są obecnie mocno zaangażowani w projekty dla Marvel Studios, coraz częściej pojawiają się plotki, że namówią oni Filliona do współpracy. A co na ten temat sądzi sam zainteresowany? (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america daredevil guardians of the galaxy iron man marvel spider-man thor thunderbolts x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-