baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #119 - Więcej z Marvel Now!


marvelcomicsplInicjatywa Marvel Now! nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W mijającym tygodniu Dom Pomysłów zaprezentował teasery i twórców kilku nowych serii. Nie możemy też przemilczeć, że na naszym rynku w wersjach DVD i Blu-Ray zadebiutowali "Avengers", chociaż nie zapomnieliśmy też o innych będących obecnie w produkcji filmach.

Zaprezentowane teasery nowych serii są dość enigmatyczne:
- Lightning, (więcej)
- Survive, (więcej)
- Wanted, Killers. (więcej)

Flash Thompson, występujący obecnie w roli Venoma, jest kojarzony głównie z Nowym Jorkiem, podobnie jak większość postaci związanych ze Spider-Manem. Na jesień tego roku stanie się on drugim (po Scarlet Spiderze) Pajęczym bohaterem, który opuści Wielkie Jabłko. Jego nowym domem będzie Filadelfia. (więcej)

Na zaprezentowanych właśnie wykonanych przez Dustina Weavera okładkach do Avengers #1-3 Jonathana Hickmana możemy zobaczyć 14 z 18 bohaterów tej startującej w grudniu serii. (więcej)

Scenarzysta Brian Michael Bendis, któremu Avengers zawdzięczają rewitalizację, od kiedy wstrząsnął ich światem w historii "Disassembled!" z 2004 roku, kończy swą przygodę z tą marką. Jakie ma w związku z tym odczucia? (więcej)

W październiku Kieron Gillen zakończy przygodę z obiema pisanymi przez siebie seriami - Uncanny X-Men i Journey into Mystery. Pierwsza z nich zostanie zastąpiona przez All-New X-Men, a w drugiej Lokiego w roli protagonisty zastąpi Lady Sif. Gillen będzie miał jednak szansę zamknąć kilka wątków - na łamach miniserii AvX: Consequences. (więcej)

W wydanym w tym tygodniu Ultimate Comics Spider-Man #14 Miles Morales, który po śmierci Petera Parkera został nowym Spider-Manem, po raz kolejny musiał udowadniać sceptykom, że zasługuje na to miano. To jednak nie koniec jego kłopotów. Twórcy serii Brian Bendis i David Marquez opowiedzieli, co jeszcze będzie czekało Milesa. (więcej)

W tym tygodniu Axel Alonso odniósł się do najnowszych teaserów nowych serii startujących pod szyldem Marvel Now. Wspomniał też o przyszłości linii MAX i zaprezentował premierowe grafiki. (więcej)

Dawniej znany jako twórca m.in. przygód Hulka oraz Herculesa, obecnie zaś scenarzysta najnowszej serii X-Treme X-Men, Greg Pak, postanowił za pośrednictwem kolumny X-Position odpowiedzieć na pytania fanów dotyczące swojego najnowszego projektu. (więcej)

W sierpniu "Avengers" Jossa Whedona zadebiutował na ostatnim międzynarodowym rynku - w Japonii. Ponadto, w ten weekend z okazji Święta Pracy Disney ponownie wprowadził swój największy hit na ekrany amerykańskich kin. Te działania musiały dać wymierne efekty. (więcej)

Niekwestionowany kinowy hit tego roku i jeden z najbardziej kasowych filmów w historii, film "Avengers" w reżyserii Jossa Whedona w wersjach DVD, Blu-Ray i Blu-Ray 3D jest od piątku do kupienia w polskich sklepach! (więcej)

Z okazji premiery wydania DVD/Blu-Ray filmu "Avengers" Jossa Whedona, redakcja serwisu io9 udała się do siedziby jednej z firm odpowiedzialnej za efekty specjalne w tym obrazie, Industrial Light & Magic, i wyciągnęła z tamtejszych specjalistów kilka intrygujących faktów. (więcej)

Film skazany na sukces. Z jedyną w swoim rodzaju kampanią reklamową, na którą składały się inne filmy pełnometrażowe. Z bohaterami znanymi i lubianymi w USA, którzy jednak przekonali do siebie też resztę świata. "Avengers". Od 7 września, na kilka tygodni przed Amerykanami, możemy go dostać we własne ręce. (RECENZJA)

Ekipa filmu "The Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda z Hugh Jackmanem w roli głównej pracuje na planie w Japonii. Relacje gapiów i pojawiające się zdjęcia pozwalają wyciągać pewne wnioski dotyczące fabuły obrazu. (więcej)

Na najnowszych zdjęciach z planu "The Wolverine" z Hugh Jackmanem w roli tytułowej w Japonii możemy zobaczyć dwie kobiece postaci, które będą dla Logana wyjątkowo ważne: Mariko Yashidę (Tao Okamoto) i Yukio (Rila). (więcej)

Aktor Michael Clarke Duncan, w 2000 roku nominowany do Oscara za rolę w filmie "Zielona Mila" na podstawie powieści Stephena Kinga, zmarł w wieku 54 lat. Aktor miał problemy ze zdrowiem od połowy lipca, kiedy to dostał ataku serca, ale lekarze prognozowali, że jego stan ulegnie poprawie. Zmarł jednak z powodu powikłań. (więcej)

Najnowszy przeciek z planu "Iron Mana 3" w reżyserii Shane'a Blacka z Robertem Downeyem Jrem w roli głównej jest z pozoru dość drobny. Z pozoru. (więcej)

Pojawiły się projekty gadżetów, które posłużą Marvel Studios do promocji filmu "Iron Man 3" z Robertem Downeyem Jrem w roli głównej. Czy na grafikach zdobiących te gadżety widzimy, jak w filmie wyglądać będzie najnowsza wersja zbroi Tony'ego Starka - Mark 47? (więcej)

Już w zeszłym miesiącu prezentowaliśmy zdjęcia z planu filmu "Thor: The Dark World" w reżyserii Alana Taylora. Opublikowane dzisiaj zdjęcia pochodzą z tej samej lokacji nieopodal Bourne Wood w Anglii. Ekipa zdjęciowa ma się tam pojawić lada dzień. Możemy zaobserwować postęp prac, jaki się dokonał przez ostatni tydzień. (więcej)

Prace na planie filmu "Thor: The Dark World" powoli nabierają tempa. Nie powinno więc dziwić, że zaczynają pojawiać się mniej i bardziej potwierdzone informacje dotyczące tej produkcji. Najnowsza dotyczy pojawienia się Doktora Strange w filmie i należy raczej do tej pierwszej kategorii. (więcej)

Podczas jednego z ostatnich wywiadów, aktorka Hayley Atwell, która w filmie "Captain America: The First Avenger" odtwarzała rolę Peggy Carter, została zapytana o jej potencjalne zaangażowanie w prace nad sequelem obrazu: "Captain America: Winter Soldier". Starając się nie powiedzieć zbyt wiele, Atwell powiedziała dość dużo. (więcej)

Z powodu pozwu niemieckiej firmy produkującej walizki, na produkcie której rzekomo miało wzorować się wydanie kolekcjonerskie zbierające wszystkie filmy Marvel Studios, datę premiery ekskluzywnego "Marvel's Phase One" przesunięto z 25 września na bliżej nieokreśloną "wiosnę 2013". (więcej)

Ruszyły zapisy do zamkniętej bety gry "Marvel Heroes". Program beta ma ruszyć już pierwszego października, niestety liczba miejsc jest mocno ograniczona. Liczba zaproszeń ma jednak rosnąć z czasem. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america iron man marvel spider-man thor venom wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-