baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #118 - "Avengers" na DVD/Blu-Ray


marvelcomicsplW przyszłym tygodniu zadebiutuje wydanie DVD/Blu-Ray hitu tego roku – "Avengers" w reżyserii Jossa Whedona. Z tej okazji w Sieci pojawiły się niektóre sceny usunięte z kinowej wersji obrazu. "Mściciele" to jednak nie jedyny film Marvel Studios, o którym mówiono w ostatnich dniach. A są jeszcze komiksy...

Od wielu lat Amazing Spider-Man była flagową serią Marvela przedstawiającą przygody Człowieka Pająka. W związku ze zbliżającym się 700 numerem, scenarzysta Dan Slott konsekwentnie przygotowuje fanów na to wielkie wydarzenie. (więcej)

Informowaliśmy już, że wieloletni architekt "kapitańskiego" zakątka uniwersum Marvela Ed Brubaker odejdzie z serii Winter Soldier po #14. Scenarzysta, który go zastąpi - Jason Latour - opowiedział o swoich planach. (więcej)

Dom Pomysłów nie przestaje zaskakiwać. Jeszcze nie dobiegł końca Avengers vs. X-Men - flagowy event tego roku, a już w sieci pojawiła się grafika autorstwa Adama Kuberta sugerująca jego zamknięcie. Pytanie brzmi, kto kryje się pod burzą rudych włosów Dark Phoenix - Jean Grey czy Hope Summers? (więcej)

Mimo, że pierwszy numer Uncanny Avengers autorstwa Ricka Remendera pojawi się dopiero na początku października to fani Mścicieli mogą już teraz podziwiać szkice autorstwa Johna Cassadaya. (więcej)

W cotygodniowej kolumnie X-Position scenarzystka Astonishing X-Men Marjorie Liu opowiedziała o swojej pracy nad tytułem, o związku Northstara i Kyle'a, o kobietach tworzących komiksy oraz zdradziła kto jest jej ulubioną postacią. (więcej)

Już 10 października ma zadebiutować seria Uncanny Avengers, dając początek całej fali tytułów wydawanych pod banerem Marvel Now. Zaprezentowano pierwsze pokolorowane stronice autorstwa Johna Cassadaya i z tej okazji scenarzysta Rick Remender i redaktor Tom Brevoort postanowili odpowiedzieć na kilka pytań. (więcej)

W tym tygodniu, świeżo po Fan Expo w Kanadzie, redaktor naczelny Marvela Axel Alonso odniósł się do pytań, które najczęściej pojawiały się na konwencie. (więcej)

Sklep Midtown Comics zaprezentował szkic potrójnej ekskluzywnej okładki do nowych flagowych serii Marvela - All-New X-Men Briana Bendisa, Uncanny Avengers Ricka Remendera i Avengers Jonathana Hickmana. Ich autorem jest J. Scott Campbell, a wspominamy o tym dlatego, że jest to pierwsza wskazówka dotycząca obsady serii Hickmana. (więcej)

Jak grzyby po deszczu (jak na angielską pogodę przystało) zaczęły pojawiać się zdjęcia z planu filmu "Thor: The Dark World". Wprawdzie na razie to tylko plenery, gdzie ekipa zdjęciowa pojawi się za kilka tygodni, ale jakieś wnioski na ich podstawie można wyciągać już teraz. (więcej)

Emma Stone, aktorka wcielająca się w rolę Gwen Stacy w filmie "Niesamowity Spider-Man", podczas jednego z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat przyszłości swej bohaterki. (więcej)

Filmy "Amazing Spider-Man" i "Dark Knight Rises" wystartowały na chińskim rynku tego samego dnia. Analitycy z zapartym tchem patrzyli, który z filmów okaże się w Państwie Środka lepszy. Teraz już wiadomo, że była to produkcja Marca Webba. (więcej)

W najnowszym klipie promującym wydanie DVD / Blu-Ray filmu "Avengers" Jossa Whedona, twórcy opowiadają o latającej siedzibie organizacji S.H.I.E.L.D. - Helicarrierze. (więcej)

Kolejnym upublicznionym bonusowym materiałem wydania DVD/Blu-Ray hitu tego roku, "Avengers", jest alternatywny początek do filmu. Jego bohaterką jest agentka Maria Hill odtwarzana przez Cobie Smulders. Przypominamy, że polska premiera wydawnictwa odbędzie się na kilka tygodni przed amerykańską, bo już 7 września. (więcej)

W kolejnym klipie promocyjnym wydania DVD/Blu-Ray filmu "Avengers" Jossa Whedona, twórcy wypowiadają się na temat wyjątkowej roli, jaką podczas produkcji pełnił Robert Downey Jr. (więcej)

Kiedy informowaliśmy, że reżyser i scenarzysta filmu "Avengers" Joss Whedon podpisał z Marvel Studios umowę na realizację sequela, nie omieszkaliśmy napomknąć, że częścią tego kontraktu była realizacja serialu luźno powiązanego z kinowym hitem. Teraz już wiemy - chodzi o "S.H.I.E.L.D." (więcej)

Reżyser "Avengers" Joss Whedon opowiedział, dlaczego zdecydował się wyciąć kilka scen z ostatecznej wersji filmu. Zdradził też, dlaczego zdecydował się podpisać 3-letni kontrakt na wyłączność z Marvel Studios. (więcej)

Zdjęcia do "Iron Man 3" trwają już kilka miesięcy, zaś prace na planie "Thor: The Dark World" rozpoczęły się kilkanaście dni temu. Czego nowego o tych produkcjach dowiedzieliśmy się w tym tygodniu? (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers avengers vs. x-men iron man joss whedon marvel spider-man thor winter soldier x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-