baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #114 - Nowe serie obsadzone


marvelcomicsplPrzez ten tydzień Dom Pomysłów ujawniał nazwiska twórców, którzy w ramach "Marvel Now!" zajmą się pisaniem nowych lub odświeżonych serii. Do tego, z frontu filmowego mamy nowinki dot. wydania DVD/Blu-Ray "The Avengers", zdjęcia z planu "The Wolverine" i wieści o "Guardians of the Galaxy".

Przez ten tydzień Dom Pomysłów ujawniał nazwiska twórców, którzy w ramach "Marvel Now!" zajmą się pisaniem nowych lub odświeżonych serii. Do tego, z frontu filmowego mamy nowinki dot. wydania DVD/Blu-Ray "The Avengers", zdjęcia z planu "The Wolverine" i wieści o "Guardians of the Galaxy".

Przez cały tydzień Marvel wypuszczał teasery, dzięki którym poznawaliśmy twórców nowych i zrelaunchowanych serii w ramach Marvel Now:
- Invincible Iron Man, (więcej)
- Mighty Thor, (więcej)
- Incredible Hulk, (więcej)
- Deadpool, (więcej)
- Captain America, FF, Fantastic Four, X-Men: Legacy. (więcej)

Avengers vs. X-Men: Consequences - jak sama nazwa wskazuje - przedstawi czytelnikom reperkusje marvelowego "eventu roku". Scenarzystą komiksu jest Kieron Gillen i on właśnie opowiedział o nim co nieco. (więcej)

Najnowsze wydanie kolumny X-Position sponsorują literki P A i D, gdyż to właśnie scenarzysta kryjący się pod tymi inicjałami odpowie na pytania dotyczące pisanej przez niego serii X-Factor. (więcej)

W tym tygodniu Axel Alonso skupił się na odpowiadaniu na pytania zadane przez fanów. Większość dotyczyła inicjatywy Marvel Now! Zaprezentowano też pokaźną porcję grafik z nadchodzących projektów. (więcej)

Na łamach Avengers vs. X-Men #9, bez huku i niemal między wierszami, rozpadło się pewne marvelowe małżeństwo. Redaktor Tom Brevoort powiedział, dlaczego musiało do tego dojść. (więcej)

Dwa tygodnie temu informowaliśmy o doniesieniach, że kontrakt podpisany ze studiem Fox Searchlight może uniemożliwić Marcowi Webbowi powrót na stołek reżyserski w sequelu "Niesamowitego Spider-Mana". Pojawiło się światełko w tunelu. (więcej)

Do premiery wydania Blu-Ray / DVD filmu "The Avengers" zostały niecałe 2 miesiące. Marvel intensyfikuje więc akcję promocyjną, prezentując kilka klipów z filmu. (więcej)

Jeśli chcecie wiedzieć, jak będzie wyglądało przeznaczone na międzynarodowe rynki pudło z filmami Marvel Studios, które ma się pojawić w sklepach już wkrótce, to nie szukajcie dalej. (więcej)

Bryan Singer, reżyser dwóch pierwszych filmów o X-Men i producent "X-Men: Pierwsza klasa" potwierdził plotki dotyczące tytułu najnowszego filmu o mutantach i pokrótce powiedział, czego możemy się po nim spodziewać. (więcej)

Trwają prace na planie "The Wolverine", sequela do "X-Men Geneza: Wolverine" z Hugh Jackmanem w roli tytułowej. Ekipa właśnie skończyła zdjęcia na lokacji w Kurnell. Logan wygląda trochę inaczej... (więcej i więcej)

Jednym z flagowych tytułów inicjatywy Marvel NOW! będzie seria All-New X-Men autorstwa Briana Michaela Bendisa, w której piątka oryginalnych X-Men z przeszłości trafia do teraźniejszości post-AvX. O tym, i o innych aspektach pracy nad tym tytułem, opowiedział rysownik serii Stuart Immonen. (więcej)

Chris McCoy został zatrudniony przez Marvel Studios w celu napisania drugiej wersji scenariusza do filmu "Guardians of the Galaxy". Autorką pierwszej wersji była Nicole Periman. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers guardians of the galaxy marvel wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-