baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #106 - "The Avengers" na podium


marvelcomicsplW ten weekend film "The Avengers" Jossa Whedona wspiął się na 3 miejsce list najbardziej kasowych obrazów na rynku Amerykańskim i poza nim. Coraz częściej zaczyna mówić się o wydaniu DVD/Blu-Ray tego filmu.

Zanim jednak do tego przejdziemy, rzućmy oko na to, co dzieje się na komiksowym poletku. Po raz ostatni, jako scenarzysta serii X-Men, pojawia się w tej kolumnie Victor Gischler. Autor rozstaje się z tytułem, w którym przywrócił do Marvel Universe Draculę oraz inne wampiry. Co ma do powiedzenia na koniec? (więcej)

Po raz pierwszy na łamach X-Position pojawia się Brian Wood i to w podwójnej roli. Debiutuje on zarówno w roli scenarzysty Ultimate Comics X-Men jak i "bezprzymiotnikowych" X-Men. Co ma do powiedzenia swoim fanom na starcie swojej pracy nad tymi tytułami? (więcej)

Venom niedługo zmierzy się z grupą złoczyńców uprzykrzających mu ostatnio życie. Nazywają się Savage Six czyli Dzika Szóstka. (więcej)

Po tygodniowej przerwie Axel Alonso powrócił do swej autorskiej kolumny. Tym razem opowiadał m.in. o głośnym ślubie z Astonishing X-Men i o AvX. (więcej)

Zaprezentowano australijski zwiastun film "Amazing Spider-Man" w reżyserii Marca Webba. Pojawiło się w nim trochę nowych scen. Przypominamy, że polską premierę obrazu zaplanowano na 4 lipca. (więcej)

Firma UIP, dystrybutor filmu "Amazing Spider-Man" w Polsce, poinformowała, że - podobnie jak wcześniej "The Avengers" od Forum Film polska - film będzie dostępny w polskich kinach w dwóch wersjach: z dubbingiem i napisami. (więcej)

Polska premiera "Niesamowitego Spider-Mana" (tak brzmi polski tytuł "Amazing Spider-Man") już 4 lipca. Tymczasem Sony rozkręca machinę promocyjną. Wypuszcza nowe spoty, nawet jeśli od poprzednich mają się różnić kilkoma klatkami. (więcej)

Kevin Feige, szef Marvel Studios, wziął sobie krótkie wolne od świętowania spektakularnego sukcesu "The Avengers" i udzielił wywiadu magazynowi Empire. Wspomniał, co studio szykuje fanom w "Iron Man 3" i "Thor 2". (więcej)

Zdjęcia na planie "Iron Man 3" już trwają. Ochrona nie dopuszcza dziennikarzy do produkcji, ale kilka intrygujących faktów i tak nie umknęło ich uwadze. (więcej i więcej)

Po trzech weekendach na szczycie amerykańskiego box office'u, "The Avengers" Jossa Whedona ustąpił miejsca premierowemu "Men in Black 3" z Willem Smithem. Nie omieszkał jednak pobić przy tym kolejnego rekordu. (więcej)

W ten piątek "The Avengers" zgarnęło kolejne grube miliony. Dzięki temu film Jossa Whedona awansował w rankingach najlepiej zarabiających filmów. (więcej)

Chociaż "The Avengers" w dalszym ciągu odnoszą sukcesy na srebrnych ekranach, branża zaczyna już zastanawiać się nad tym, kiedy film trafi do domów. Pojawiają się pierwsze plotki dotyczące wydań DVD i Blu-Ray. (więcej)

W amerykańskim serwisie Amazon w sekcji z DVD/Blu-Ray pojawił się ciekawy towar. "Marvel Cinematic Universe: Phase One - Avengers Assembled" to 10-dyskowe wydanie Blu-Ray, na które składać się mają wszystkie dotychczasowe obrazy Marvel Studios. (więcej)

"Thor 2", sequel "X-Men: Pierwsza Klasa" i "Kick-Ass 2" to filmy, na planach których prace jeszcze się nie rozpoczęły. Nie oznacza to jednak, że nic się w związku z nimi nie dzieje. Pierwszemu przesunięto datę premiery, drugiemu taką datę wyznaczono, a trzeci kompletuje obsadę. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers kick-ass marvel spider-man thor x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-