baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #102 - "The Avengers" rozwija skrzydła


marvelcomicsplW ten weekend "The Avengers" wystartował w kolebce filmów o superbohaterach – Stanach Zjednoczonych. Materiały promocyjne i informacje o kolejnych zarobionych milionach (a także recenzja autorstwa Foxdie'a) zdominowały marvelowe nowinki.

Spłynęły wyniki kasowe z pierwszych 5 dni wyświetlania "The Avengers" w światowych kinach. Obraz przetoczył się przez nie jak taran, zdobywając przy okazji kilka rekordów. (więcej)

Po "umiarkowanych sukcesach" filmów "Hulk" i "The Incredible Hulk" przedstawiciele Marvela mówili, że nie ma planów na kolejne solowe filmy tego bohatera. Wydaje się jednak, że fenomenalne przyjęcia Zielonego przez fanów "The Avengers" skłoni studio do zmiany decyzji. (więcej)

Rola Black Widow została mocno rozbudowana w "The Avengers", co nie powinno dziwić, zważając sympatię reżysera Jossa Whedona do silnych kobiet. Ostatnio jednak napływają sprzeczne sygnały w sprawie potencjalnych występów aktorki Scarlett Johansson w kolejnych filmach Marvela. (więcej i więcej)

Mieszkający w Australii redaktor Avalonu Foxdie wybrał się do kina i napisał recenzję "The Avengers". (więcej)

Spoty promocyjne, które ukazały się w tym tygodniu:
- "Threat", (więcej)
- krytycy 1, (więcej)
- krytycy 2. (więcej)

To, że Marvel zwykł dodawać do swoich filmów po napisach końcowych po bonusowej scenie, nie jest tajemnicą. Niespodzianką jest jednak, że najprawdopodobniej Amerykanie w "The Avengers" dostaną dwie takie sceny. (więcej)

Pod koniec marca informowaliśmy, że piosenka "Live to Rise" zespołu Soundgarden będzie promowała film "The Avengers" w reżyserii Jossa Whedona. Właśnie udostępniono teledysk do tego utworu, z nowymi ujęciami z filmu. (więcej)

Zgodnie z przewidywaniami, debiutując w Stanach Zjednoczonych w nocy z czwartku na piątek, "The Avengers" pobił kolejny rekord. (więcej)

USA Today zapędziło w jedno miejsce czwórkę aktorów z "The Avengers" - Chrisa Hemswortha (Thor), Chrisa Evansa (Captain America), Marka Ruffalo (Hulk) i Roberta Downeya Jra (Iron Man) - i postawiło ich w krzyżowym ogniu pytań. (więcej)

Mówi się, że najważniejsze w filmie są postaci i fabuła, ale nie oszukujmy się - kiepskie efekty specjalne zarżnęły by świetną pracę aktorów i scenarzystów. Twórcy "The Avengers" zdawali sobie z tego sprawę, dlatego zgłosili się do najlepszych. (więcej)

Disney Studios podało pierwsze szacunkowe dane dotyczące wpływów z biletów z piątkowych seansów "The Avengers" w Stanach Zjednoczonych. Zaskoczyły one analityków i skłaniają ich do przeszacowania spodziewanego wyniku na koniec weekendu. (więcej)

"The Avengers" nie pobił rekordu otwarcia ustawionego na pułapie $169.2 mln przez film "Harry Potter i Insygnia Śmierci" Cześć 2. On go zmasakrował. Weekend jeszcze się nie skończył, ale szacunkowe wyniki wskazują, że film Jossa Whedona w pierwszy weekend wyświetlania w USA zarobi ponad $200 mln. (więcej)

Chociaż teraz na językach wszystkich króluje "The Avengers", to mający zadebiutować w lipcu "The Amazing Spider-Man" nie ma kompleksów. Zaprezentowano kolejną tapetę oraz nowe zdjęcia z tego filmu. (więcej, więcej i więcej)

Zaprezentowano kolejny trailer produkcji "The Amazing Spider-Man". Przedstawiono w nim dużo nowych scen i zwiastun daje lepiej odczuć klimat filmu. Przypominamy, że obraz będzie miał swą premierę w lipcu. (więcej)

Na koniec zostawiliśmy nieliczne komiksowe nowinki. Christos Gage, scenarzysta Avengers Academy, opowiedział o historii "Final exam", która ma się rozpocząć w sierpniu w #34. Zilustrują ją Tom Grummett i Andrea Di Vito. (więcej)

Kolejne wydanie cotygodniowej kolumny X-Position zapowiada się bardzo intrygująco. Oto bowiem na jej łamach pojawili się Nick Lowe, Jordan D. White oraz Daniel Ketchum, czyli wydawcy odpowiedzialni za linię tytułów związanych z mutantami. Co takiego powiedzieli fanom? (więcej)

To tydzień premiery "The Avengers" w Standach Zjednoczonych, nie powinno więc dziwić, że na łamach swej autorskiej kolumny Axel Alonso skupił się na Mścicielach. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers hulk marvel spider-man x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-