baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #101 - Zapowiedzi na lipiec


marvelcomicspl"The Avengers" zadebiutował już na wielu rynkach, chociaż na premierę czekają jeszcze m.in. Stany Zjednoczone i Polska. Nie przeszkodziło to jednak temu filmowi zdominować nowinki tego tygodnia.

Zanim do nich przejdziemy, popatrzmy jakie komiksowe wiadomości ujrzały światło dzienne. Poznaliśmy zapowiedzi na lipiec tego roku. (więcej)

Jedną z ważniejszych wiadomości ogłoszonych na marcowym WonderConie jest stworzenie przez Franka Tieriego miniserii Space: Punisher. Teraz podano więcej informacji na temat tego projektu. (więcej)

W Marvelu, jak wiadomo, króluje obecnie Avengers vs. X-Men. Na szczęście event ten nie ogarnął wszystkich tytułów związanych z mutantami, choćby Uncanny X-Force przed zakusami wydawców obronił jej scenarzysta Rick Remender. Co w takim razie będzie się działo u kumpli Wolverine'a? (więcej)

Złoczyńca, który przyczyni się do pierwszego w historii crossovera światów Ultimate i 616 w miniserii Spider-Men, został ujawniony. (więcej)

W tym tygodniu Axel Alonso opowiedział, jak z punktu widzenia redakcji Domu Pomysłów przedstawia się relacja wydawnictwa z fanami. Odpowiedział też na kilka zadanych przez czytelników pytań. (więcej)

"The Amazing Spider-Man" zadebiutuje dopiero w lipcu, ale promocja trwa już teraz:
- nowy trailer ma być pokazywany przed "The Avengers", (więcej)
- projekty miotaczy sieci, (więcej)
- azjatycki plakat. (więcej)

Przejdźmy wreszcie do tego, na co wszyscy czekają. "The Avengers" nie pozwala o sobie zapomnieć:
- krótki wywiad ze Scarlett Johansson, (więcej)
- klip z agentem Coulsonem i Kapitanem Ameryka, (więcej)
- konferencja prasowa, (więcej)
- spoty "Balance" i "Together", (więcej)
- przedsprzedaż w USA, (więcej)
- pierwsze wyniki z międzynarodowych rynków. (więcej)

Korzystając z tego, że za sprawą "The Avengers" jest teraz o Marvelu głośno, prezes studia Fox Tom Rothman przypomniał, że jego firma też ma kawałek tego smakowitego tortu. I ma zamiar go wykorzystać. (więcej i więcej)

Podczas jednego z wywiadów dotyczących debiutującego "The Avengers", aktor odtwarzający rolę Lokiego - Tom Hiddleston - opowiedział odrobinę o filmie "Thor 2". (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers captain america daredevil fantastic four marvel punisher spider-man thor wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-