baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #100 - C2E2 2012


marvelcomicsplStuknęła nam setka! Tak, już tyle odsłon doczekał się "Tydzień w Marvelu". Jubileuszowy numer przynosi wam informacje z konwentu Chicago Comics & Entertainment Expo oraz masę materiałów promocyjnych z "The Avengers".

C2E2 zostało otwarte przez Marvela panelem House of Ideas, podczas którego omawiana była cyfryzacja wydawnictwa m.in. Marvel Comics App, Marvel Digital Comics Unlimited, Marvel Infinite Comics. (więcej)

Podczas konwentu w Chicago na panelu dotyczącym telewizyjnych projektów Marvela, nie mogło zabraknąć szefa tej komórki - Jepha Loeba. Niestety, nie było żadnych wstrząsających nowinek. (więcej)

Na Chicago Comic & Entertainment Expo nie mogło zabraknąć "eventu roku". Panel dotyczący "Avengers vs. X-Men" miał raczej charakter luźnej pogadanki, bo twórcy wzbraniali się przed zdradzeniem szczegółów misternie planowanej fabuły. (więcej)

Podczas swojego autorskiego panelu Joe Quesada przedstawił kilka ciekawych projektów (wśród nich solowe seria Hawkeye'a i Gambita) oraz podzielił się informacjami na przyszłość. (więcej)

W 50 rocznicę Spider-Mana, na C2E2 nie mogło zabraknąć panelu poświęconego tytułom związanym z Człowiekiem Pająkiem. Na panelu obecni byli Arune Singh, Axel Alonso, Dan Slott, Tom Brennan, Ryan Stegman oraz Rick Remender. (więcej)

Na swoim ostatnim panelu podczas Chicago Comic & Entertainment Expo Marvel przedstawił wiele ciekawych informacji, np. o crossoverze serii Journey into Mystery i Mighty Thor, czy też o perspektywach na powrót do współpracy z Jossem Whedonem i Brianem K. Vaughnem. (więcej)

Poza Chicago Marvel też nie próżnował. W najnowszym wydaniu X-Position na pytania fanów odpowiedział debiutujący w roli scenarzysty serii Wolverine Cullen Bunn. Jakie ma plany w stosunku do Logana i jego przyjaciół oraz wrogów? (więcej)

W tym tygodniu w swej autorskiej kolumnie Axel Alonso wypowiedział się na temat solowej serii Hawkeye'a, historii "Divided We Fall" w uniwersum Ultimate i powrocie Jepha Loeba i Simone'a Bianchi do postaci Sabretootha. (więcej)

Najwyższy czas przejść do nowinek o filmach. Zanim przejdziemy do tego, o którym ostatnio jest najgłośniej, wspomnimy też o kilku innych produkcjach. O tym, że fabuła sequela do "X-Men Geneza: Wolverine" będzie mocno powiązana z Japonią, wiadomo już od dłuższego czasu. Teraz dowiedzieliśmy się, że na srebrnym ekranie Kraj Kwitnącej Wiśni będzie udawać Australia. (więcej)

Variety donosi, że Guy Pearce - aktor, którego gwiazda rozbłysła za sprawą "Memento" Christophera Nolana, a który niedawno zakończył zdjęcia do "Lockout" - finalizuje rozmowy z Marvel Studios w związku z jego udziałem w filmie "Iron Man 3". (więcej)

Zaprezentowano nowe plakaty promujące obraz "The Amazing Spider-Man" Marca Webba. (więcej i więcej)

Wreszcie przejdźmy do "The Avengers". Marvel przepuścił zmasowany atak na media, zalewając Sieć nowymi klipami:
- wywiady z ekipą,
- Loki Imprisoned,
- Face-Off,
- Iron Man vs. Castle,
- Iron Man, Thor, Hulk, Captain America,
- twórcy o filmie.

Z okazji premiery "The Avengers" szef Marvel Studios, Kevin Feige, opowiedział o pracy nad tym filmem, ale również o wszystkich pozostałych, które do niego doprowadziły. Wspomniał tez o tych, które nadejdą po nim. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers avengers vs. x-men iron man marvel spider-man wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-