baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #98 - Na filmowo


marvelcomicsplTym razem na pierwszy plan wysuwają się nowinki filmowe. Premiera "The Avengers" zbliża się wielkimi krokami, nie dziwi więc intensywna promocja tego obrazu. Ale nie tylko o nim będziemy dziś pisać.

Scarlett Johansson dobrze czuje się w skórze Natashy Romanoff. Inaczej po występie w "The Avengers" nie wróciłaby na plan "Iron Man 3". (więcej)

Firma Norton produkująca m.in. oprogramowanie chroniące komputery, jest jednym z partnerów filmu "The Avengers". Z tej okazji, przygotowała krótki filmik przedstawiający drogę Marvel Studios "od zera do Mściciela". (więcej)

W kolejnym zestawie nowinek związanych z obrazem "The Avengers" nie zabraknie zdjęć z planu, nowego plakatu i nowych zwiastunów. (więcej i więcej)

Zaprezentowano zdjęcie promocyjne filmu "The Amazing Spider-Man", na którym widnieje postać odtwarzana przez Rhysa Ifansa, czyli Lizard. (więcej)

Podczas jednego z wywiadów przeprowadzanych na czerwonym dywanie imprezy Empire Awards, scenarzystka Jane Goldman - odpowiedzialna za skrypty do "Kick-Ass" i "X-Men: First Class" - wypowiedziała się na temat kontynuacji tego drugiego obrazu. (więcej)

Film "Thor" w reżyserii Kennetha Branagha zgarnął dwie statuetki Empire Awards. Nie był to jedyny marvelowy akcent tej imprezy. (więcej)

Pojawiły się nowe doniesienia z frontu sequela filmu "Captain America: The First Avenger". Podobno lista potencjalnych reżyserów skróciła się z dziesięciu do tylko trzech pozycji. (więcej)

Nowinki filmowe mamy za sobą. Pora przejść do komiksów. Zaczynamy od zapowiedzi na czerwiec. (więcej)

Po raz pierwszy na łamach kolumny X-Position pojawił się scenarzysta David Lapham. Tematem przewodnim pytań zadawanych mu przez fanów była pisana przez niego seria Age of Apocalypse oraz wszystko to, co jest związane z jej bohaterami. (więcej)

Na łamach swej autorskiej kolumny Axel Alonso uraczył nas informacjami dotyczącymi Marcusa Johnsona, Bishopa oraz Guardians of the Galaxy. (więcej)

Trwa promowanie miniserii Spider-Men, która ma ukazać się w czerwcu. Zaprezentowano nową wersję teasera, w której odsłonięto jedną z pajęczych sylwetek. Jednak, czy za maską kryje się ta osoba, na którą wskazuje kostium? (więcej)

Jason Aaron - człowiek, który wysłał Wolverine'a do piekła, wywołał Schizmę wśród mutantów oraz namówił Logana, aby ten ponownie otworzył szkołę dla młodzieży z niezwykłymi zdolnościami - był gościem kolumny X-Position. Opowiedział co nieco o Avengers vs. X-Men. (więcej)

Axel Alonso uraczył nas kilkoma informacjami związanymi ze Spider-Manem, historią AvX oraz dalszymi losami projektu Wolverine/Sabretooth: Reborn. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers avengers vs. x-men captain america marvel spider-man thor wolverine x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-