baner

NEWS

- Ukazały się

Konstanty wraca do domu w angielskiej wersji


konstantyteaserKilka dni temu ukazało się w druku angielska wersja 15 epizodów komiksu internetowego "Konstanty wraca do domu" autorstwa Katarzyny Witerscheim. Większość nakładu zostanie rozdystrybuowana w UK, ale również w Polsce komiks pojawił się na allegro. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma szczegółami tej publikacji.

Constantine Comes Back Home

Constantine comes back Home
Redaktor naczelny: Karol Wiśniewski
Scenariusz: Katarzyna Witerscheim
Rysunki: Katarzyna Witerscheim
Data wydania: Marzec 2012
Oprawa: mięka
Format: 23x16 cm
Stron: 24
Cena: 9 zł
Wydawnictwo: Polygobooks
komiks w języku angielskim

„Konstanty wraca do domu” to komiks internetowy, który ukazywał się z większymi lub mniejszymi przerwami w latach 2005-2009. To historia sklejona z luźno powiązanymi ze sobą epizodami opowiadająca o codzienności głównego bohatera oraz osób, które spotyka na swojej drodze. Nieco naiwne, trochę smutne, ale mimo wszystko z nadzieją. Konstanty natyka się na wiele osób w czasie swojej wędrówki, każda z nich ma swoją indywidualną historię, którą powoli przed nami odkrywa.

„Konstanty wraca do domu” to nie jest historia tylko o głównym bohaterze.

Zbiorek „Constantine Comes Back Home” to zeszycik typu „The Best Of”. Znajdują się w nim 15 epizodów, 24 strony.Komiks najprawdopodobniej będzie można zakupić w przyszłości na polskich festiwalach komiksowych, w tym momencie jest dostępny na allegro.

[Ystad]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-