baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #95 - Spider-Men?


marvelcomicsplJednym z bardziej intrygujących materiałów promocyjnych, jakie w tym tygodniu opublikował Marvel, jest teaser zaplanowanego na czerwiec nowego projektu Briana Bendisa i Sary Pichelli – twórców stojących za ubiegłorocznym debiutem nowego Spider-Mana.

Kilka tygodni po pierwszym intrygującym teaserze, Marvel wypuścił kolejny skrawek informacji na temat tajemniczego projektu powiązanego ze Spider-Manem. (więcej)

Zaprezentowano teaser czegoś, co Dom Pomysłów nazywa "Marvel Infinite Comics". (więcej)

Rick Remender zdążył już wyrobić sobie markę jako scenarzysta serii Venom. Czytelnicy nie przypuszczają jednak, jak bardzo szokujące wydarzenia Rick zaplanował dla Flasha Thompsona i że nie zrobił tego sam. (więcej)

Scenarzysta Avengers Academy i X-Men: Legacy Christos Gage opowiedział o tym, co czeka jego "mścicielowy" tytuł jeszcze przed Avengers vs. X-Men, a także w jego trakcie. (więcej)

Dom Pomysłów ogłosił, że zaczynając od czerwca, każdy z wydawanych przez niego zeszytów w cenie $3.99, zawierać będzie kupon uprawniający do pobrania cyfrowej wersji komiksu, w którym go umieszczono. Programem objęte zostaną platformy iOS i Android, na których dostępne jest oprogramowanie Marvel Comics App. (więcej)

W tej odsłonie pogadanki o AvX twórcy Marvela wzięli pod lupę najpotężniejszych graczy, którzy w konflikcie między mutantami a Mścicielami będą mogli przechylić szalę na korzyść swojej strony. (więcej)

Axel Alonso tym razem zaprosił do swojej stałej kolumny Eda Brubakera. Interesujące ilustracje zostały wzbogacone o kilka wiadomości związanych z opowieścią "Avengers vs. X-Men". (więcej)

Pod gradobiciem pytań znalazł się twórca przygód aspirujących Mścicieli z Avengers Academy oraz następca Mike'a Careya w X-Men: Legacy. Tematem przewodnim jest AvX oraz jego praca nad historiami z Rogue, uczniami szkoły w Westchester i ich powiązaniach ze studentami Akademii Mścicieli. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers avengers vs. x-men captain america marvel spider-man x-men


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

charlie_cherry -

"Spider-Men" - znowu jakieś klony?

A idea dorzucania gratis wersji cyfrowych do kupionych zeszytówek jest jak najbardziej słuszny.