baner

NEWS

- Rozmaitości

Konstrukt online za piątaka


czarna_materia_wydawnictwoJeszcze w marcu na stronie Czarnej Materii ruszy sprzedaż Konstruktu online. Zeszyt będzie kosztował 5 zł. Wcześniejsze wydania w płatnej wersji zostaną poszerzone o dodatkowe historie.
Jeszcze w tym miesiącu na stronie Czarnej Materii ruszy sprzedaż cyfrowych komiksów w formacie pdf. Pierwszym komiksem będzie Konstrukt # 1 w wersji rozszerzonej. Do cyfrowego zeszytu z nową okładką będzie dołączony promocyjny komiks w wersji postarzonej, gotowy do wydrukowania plakat z pokoju małego Eryka Horowitza oraz pierwszy z planowanej serii konstruktowy model do sklejania.
Do komiksu „Konstrukt” # 2 zostanie dołączona historia „Hellbound”, która jest łącznikiem z wydarzeniami z trzeciej części komiksu.
Konstrukt # 3 to kontynuacja historii z dwóch wcześniejszych numerów. Komiks będzie można kupić już 31 marca.
Konstrukt # 4 to kulminacja historii „Król w Szkarłacie”, w której zostanie zniszczone jedno z miast Lubelszczyzny. Komiks będzie można kupić 30 kwietnia.

Cena jednego cyfrowego zeszytu to 5 PLN.

Więcej informacji na temat komiksów można znaleźć na stronie wydawnictwa Czarna Materia pod adresem czarna-materia.pl lub na facebookowej stronie Konstrukt (cała załoga)".

Konstrukt


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-