baner

NEWS

- Zagranica

Tydzień w Marvelu #92 - Next Big Thing po raz drugi


marvelcomicsplJuż drugi raz Marvel przeprowadził tydzień z telekonferencjami "Next Big Thing". Dowiedzieliśmy się trochę więcej o tym, co czekać będzie Lokiego, New Mutants, Ultimates, Hulka i X-Force. Kinomani też znajdą coś dla siebie.

Marvel zaprezentował informacje dotyczące pięcioczęściowego crossovera, który rozegra się w maju, o wielce intrygującym tytule "Exiled". Rozegra się na łamach serii New Mutants i Journey into Mystery. (więcej)

Kolejna w tym tygodniu telekonferencja "Next Big Thing" dotyczyła Ultimate Comics Ultimates. Uczestniczyli w niej Jonathan Hickman, Sam Humphries i Sana Amanat. (więcej)

Jason Aaron, jeden z czołowych scenarzystów Marvela i autor serii o Hulku, w ramach telekonferencji z cyklu "Next big Thing" powiedział, co zaplanował dla Zielonego Goliata. Okazuje się, że Hulk będzie... wściekły. (więcej)

Tematem piątkowej telekonferencji z cyklu "Next Big Thing" była nadchodząca historia w Uncanny X-Force - "Final Execution". Wypowiadali się Rick Remender, Mike McKone i Nick Lowe. (więcej)

W Ultimate Comics X-Men #7 rozpocznie się nowa historia, w której genetyczni pobratymcy Kitty Pryde i jej przyjaciół będą musieli zmierzyć się z globalną histerią, która zapanowała po ujawnieniu, że mutanci to wynik eksperymentu rządu USA, a nie kolejne ogniwo w łańcuchu ewolucji. (więcej)

Tym razem w kolumnie "Axel-in-Charge" gościnny występ zaliczył Brian Michael Bendis. Temat przewodni to oczywiście historia "Avengers vs. X-Men". Nie zabrakło jednak kilku nowinek, w tym o powrocie oryginalnego Visiona, oraz ilustracji. (więcej)

Serwis CBR przeprowadził krótki wywiad ze scenarzystą serii Daredevil Markiem Waidem, który zdradził, co szykuje w najbliższej przyszłości dla Człowieka Nieznającego Strachu. (więcej)

Belgijski oddział Sony Pictures opublikował międzynarodowy zwiastun produkcji "The Amazing Spider-Man" z Andrew Garfieldem w roli tytułowej. Zajawka jest trochę krótsza od zaprezentowanej poprzednio przeznaczonej na rynek amerykański. (więcej)

Im bliżej do dnia premiery, tym częściej pojawiać się będą materiały promujące film "The Amazing Spider-Man" z Andrew Garfieldem w roli tytułowej. Zaprezentowano pierwszy clip. Nie nastawiajcie się jednak na akcję. (więcej)

Hotaru - Avalon marvelcomics.pl

Tagi

avalon avengers avengers vs. x-men hulk marvel spider-man ultimates x-men


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-